TrueTone jest gwarancją oryginalności iPhone? - Rafal Bielawski


Chcesz naprawić swój sprzęt ? Sprawdź ➡️ Chcesz być zawsze na bieżąco i dostawać powiadomienia o live? Subskrybuj ➡️ Kontakt: Wsparcie kanału Support the stream: Zapraszam również na: ⓕⓐⓒⓔ ⓘⓝⓢⓣⓐ Muzyka EpidemicSound reflink jeżeli c
Komentarze:

Niqueish: Po przeprogramowaniu wyświetlacza 3utools wyrzuci zielonym kolorkiem przy sprawdzaniu numerów seryjnych?
221mikki: Miło widzieć że myszka Logitech zakupiona w moim lombardzie funkcjonuje i została przez Pana naprawiona. Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew M?czka: Ja się nie znam ale albo klej słaby w uszczelkach, albo uszczelka zbyt cienka, albo po rozklejeniu rant się delikatnie odgina a przez to dociśnięcie nie jest w pełni możliwe, albo trzeba zrobić docisk na ciepło i tak zostawić. Można by w ramach eksperymentu dać dwie uszczelki. Jedna na rant obudowy a druga na ekran. Potem złączyć razem i dobrze docisnąć.
Roman Cejzik: ????????????
Tipson: Rafi, to ja dziękuję za te TIPy a to Ty dziękujesz za poradnik :D
Pozdro wielkie
MrAdeo82: A gdzie można kupić któregoś z tych iPhone?Bo szukałem na pewnym portalu aukcyjnym,ale tam są tylko nowe, powystawowe ?A już raz się na takim zakupie przejechałem.Kupilem Samsung Xcover w którym odkleił się wyświetlacz.
Daniel Skowron: Fajny odcinek jak zawsze rowniez owych sciskow uzywam do telefonow robia super robote
Lukasz P.: Uszczelki się oślepiają, bo są ale montowane. Może powinni dodawać instrukcje, bo do dziś dzień widziałem może dwie osoby, co POPRAWNIE JE WKLEJAJA.
?ukasz Lachowski: Tak trzeba na włączonym kopiować, ale jak już się podłączy i skopiuje do programatora to już nie trzeba włączać telefonu po raz drugi.
Bartosz Nowakowski: Rafał to teraz baterie :)
SlvecKonieczny: Ja pie.... Chcesz ajfona idź do sklepu i kup. Nie stać cię kup Krugera. Nie widzę sensu kombinowania i tracenia czasu na takie zagrywki
Dracul: Dziękuję za protipa, przyda się. Szacun za wykonywaną pracę.
Nie wiem dlaczego, ale true tone na moim ip12promax daje żółtawą biel co mi dość mocno przeszkadza... a nie rozbierałem tego telefonu, a mam go od nowości.
Maciej Radwain: polecam serwis24 mega kanal
maciej nie wazne: Gdzie można znaleźć takie telefonu podstawione na nogi przez Ciebie? Szukam czegoś na pierwszego iPhone.
M M: Szkoda że do touch ID i face ID nie ma takich programatorów.
P Kaz: Serwus Rafale. Korzystam z JCID v1s i do restore nie jest konieczne jednoczesne podłączenie urządzenia. Ja robię to wg. procedury

1. uruchamiam iPhone i klikam zaufaj.
2. odczytuję dane z pamięci
3. wyłączam telefon, odpinam baterię, odpinam wyświetlacz
4. podłączam ekran do JC i klikam restore

Działa 100 na 100

Pozdrawiam :)
Jacek Banasiewicz: Panie Rafale, zachęcam do zapoznania się z oprogramowaniem pod Windows dla JCID V1S, jest całkiem sympatyczne do działania w serwisie, do tego samego można używać innych urządzeń JCID, więc wiele możliwości i jedna aplikacja. Od razu po premierze urządzenia działało spoko, ale teraz wydaje mi się, że szybciej. W dodatku po podłączeniu V1S do aplikacji, programator się aktualizuje, robi to dosyć często swoją drogą
nnn nnn: Ludzie śmieją się z zestawu naprawczego apple, ale tam właśnie jest prasa do dociskania ekranu.
szypki_mati: Taki serwis a nawet podstawki pod ekran nie ma jak jest uchylony ??
Bulbulator Trójfazowy-Asynchroniczny: Ściski stolarskie wygrały tym razem :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xB89k5GwL5U