FANI TOLKIENA TO NIE TARGET RINGS OF POWER LOTR AMAZON - DRWAL Rębajło


Wypróbuj Opera GX: Nowy spot reklamowy z Lotr Rings of Power od Amazon pokazuje target serialu. Patronite już niedługo wejdą progi! SUBSKRYBUJ KANAŁ: bajło INSTA: TWITCH wbij na stream: FANPEJDŻ na FEJSIE: DISCORD:
Komentarze:

Arika Shiki: Elfy zawsze mnie intygowały po obejrzeniu w wieku 12 lat hobbita. Ich język, styl życia etc. ale to co robi z elfami Amazon nie będę lubić i kropka
Oliwer Wojcik: Pamiętam swój komentarz jak omawiałes drugi sezon Wiedźmina mniej więcej chodziło w nim że Amazon pokarze Netflixowi jak się robi serial w świecie Fantasy,no i pokazał.
B?a?ej: sandacz stanął ością w gardle amazona
Andrzej Strzelba: 9:58 a co z islamem, to w końcu druga religia świata. Chętnie zobaczył bym elfkę w burce xD
MarcoDiablo666: Amazon probuje postawić dom ale zapomniał o fundamentach tylko zapominają że jeśli nie ma podstawy to wszystko kończy sie ruiną
GuildMaster17: Uważam się za osobę w miarę inteligentną i w nowych produkcjach Netflixa czy Amazonu, nie czuję się ni cholery reprezentowany xD
Tak Na Maginesie: Mam wrażenie, że te seriale powstają wśród ludzi, którzy nie wiedzą do kogo chcą dotrzeć. nie ma opcji, że stworzą coś dla dorosłego widza, po roku-dwóch latach spin-off dla młodzieży, do tego serię dla dzieci. Nie, oni wiedzą, że są marnymi reżyserami, miernymi scenarzystami których dzieła zostaną zapomniane po roku. Nie są zdolni stworzyć franczyzy, bo weszli w biznes z założeniem, że dostaną do łapek franczyzę z tradycjami i milionowymi rzeszami fanów. W efekcie muszą zabić tę franczyzę, bo to jedyne, czego ich nauczyli ich koledzy po fachu.
Ulysses: Ten serial pokazuje jak niebezpieczna jest ideologia "4 liter" i poprawności politycznej. Niszczą naszą kulturę, bezczeszczą absolutnie wszystko mieszają z gównem i jasno mówią ludziom, że gówno mamy do powiedzenia, bo oni nam będą narzucać co chcą. A więc jeśli jeszcze raz usłyszę od jakiegoś szura o "walcę o równouprawnienie ","walcę o prawa 4 liter" i tym podobne, to ręce mi opadają. ???
Ogórek cyfrowy W dupie kota: Świetny materiał o tym gniocie i jak zwykle reklamy majstersztyk XD
ossa123: Drwalu a reprezentacja orczyc ? To feministki będą ? XD
Stach W Grach: 1. So you have choosen death ?
2. W trakcie Twojej reklamy przeglądarki wyskoczyła mi reklama podpasek ?‍♂️
K Z: Jest jedna rzecz wspólna - miecz na każdej ?
PustynnyMistrz: Jeśli wszyscy mają mieć "reprezentację" to ja się pytam gdzie w serialu będą Maurysi , Inuici , Indianie , Aborygeni jakieś ludy z Amazonii itp. No gdzie !!!
Krzysztof Rusek: Kurczę.
Amazon mógł by zrobić film o Drizzt do Urden, porządny czarnoskóry elf, drow, wychowanek matriarchalnej cywilizacji BLM...
R.R. Salvatore napisał 17 tomów o przygodach Drizzta.
Było by na parę sezonów.
Filip Krawczyk: Ja czuję się urażony bo nie ma w obsadzie tegoż serialu osoby pochodzenia słowiańskiego, ja nie mam się z kim utożsamiać w tym momencie, ja nie widzę swojego odzwierciedlenia w serialu, czuję się dyskryminowany.
Puki to się nie zmieni ja nie czuję się jako grupa docelowa tego serialu.To jest ordynarny nazizm i faszyzm. Dobra dłużej tego debilizmu nie pociągnę XD przepraszam, nie jestem przyzwyczajony tyle pierdolić XD
Azuro 86: Niech w D&D pójdą tam elfy mają niemal że wszystkie kolory i krasnoludy tam mogli by się z multi Kulti wyszaleć , ale Tolkiena to w spokoju niech zostawią jak nie umieją zrobić jak należy . Wiedzmin zrąbany , Gwiezdne Wojny zrąbane , teraz Władce pierścieni profanują . Sami sobie są winni za te recenzje i opinie ludzie nie lubią jak się im wtyka wszędzie multi Kulti ,gender i inne magiczne ekscesy no i dodatkowo jest też coś takiego jak szacunek dla wielkich i legendarnych dzieł ,którego jak widać dzisiaj się nie przestrzega żadnej świętości wszędzie tęcza i multi kulti i Gender no po prostu do przesady już moim zdaniem .
AtomicDaisy: Myślę, że lepiej by im to wyszło jakby zrobili serial na podstawie D&D. Mogliby dać własną historię, dużo miejsca dla pierwszoplanowych postaci o różnych kolorach skóry i nawet by nie musieli robić pani lekkich obyczajów z logiki. W sumie to całkiem spoko wizja jak teraz sobie to wyobrażam.
Azuro 86: Tak film do młodszej widowni jak u moich dzieci w szkole nauczycielka wyjaśniała im pojęcie Gender i moje dzieci wróciły i mówiły mi że to normalne to się zdenerwowałem i aferę wykręciłem w szkole nie żeby co ale akurat ja sobie nie życzę żeby moje dzieci dorastały w przekonaniu że jak ktoś nie czuje się chłopcem to może zostać dziewczynką albo że 2 tatusiów czy dwie mamusie to normalne i jest ok . Jestem starej daty nie prześladuję takich ludzi nie wytykam palcami toleruję ich ale za normalnych nie uważam nie na darmo dawniej zwało się to dewiacją to ich wybór nie bronię im tego ale kategorycznie sobie nie życzę żeby moje dzieci dorastały w przekonaniach że jest to normalne .
nukecola drinker: ciekawe jak szybko mi to usuną. Ale pewnie ucieleśnieniem idealnej postaci dla amazonu była by afroamerykańsko - latynoska pan sexualna + size elf kobieta z broda z doczepianym "mieczem" wychowująca samotnie 3 dzieci swojej siostry i zbłąkanego furry niedźwiedzia
DRWAL R?baj?o: ? Wypróbuj Opera GX: /1ejbs ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IC5dnn_kpXE