Jak naprawdę pokonać STRES? Skuteczny i krótki sposób na stres. CUDA z JANEM. Medytacja twórcza. - POPKO TV - Zdrowie i Sukces


W dobie Internetu i ogólnodostępnej wiedzy istnieje wiele sposobów na stres. Niestety pomimo tego, cierpiących na stres nie ubywa. Jak radzić sobie ze stresem? Jak pokonać stres raz na zawsze? Skorzystaj z krótkiego działania (21:43), przed przystąpieniem
Komentarze:

Monika Gemza: Niesamowite działanie. To białe światło nad kolumną jest wręcz hipnotyzujące, jak patrzyłam na planszę to cały czas na to światło, nie mogłam oderwać wzroku od tego światełka nad kolumną. Czułam jak to światło mnie oczyszcza, jest takie czyste, rześkie, nie z tej ziemi ;) DZIĘKUJĘ ??????
Justyna Florczak: Prezent super, jest moc. Dziękuję
Krzysztof Gross: Dziękuję Zbyszku?? Tak bardzo odczułem o wizji połączenie z Ojcem że łzy leciały ciurkiem czując oczyszczenie i ustawianie. Nie mam jak ten stanu opisać Dziękuję???☀️?
marta: Cudowna medytacja?‍♀️. W końcu uwolnie się od stresu . I zdam egzamin na prawo jazdy. Serdecznie Dziękuję za taką piękną medytację. ❤️????
Irena Mielim?ka: Z Wdzięcznością, serdecznie pozdrawiam. :)
Mateusz W: następny cudowny Dar, Zbyszku gdy tylko usłyszałem dźwięk z tej medytacji pierwsza myśl moja że to nie tylko usuwa stres a też leczy choroby, ja akurat odczułem taki gorąc w brzuchu i powyżej, nie wiem skąd ale mam pewność że leczy mi tam wszystkie organy, coś pięknego. Dziękuję
karolina górowska: Dziękuję Zbysiu Janie ❤❤❤❤❤❤ Cudownie wiatr, woda i oczyszczenie ❤❤❤❤??????????Dziękuję
Iwka B.: Spotkałam Siebie ?.
Tylko i aż dziękuję, bo innych słów brakuje??✨?.
Grzegorz Jan: Dziękuję Zbysiu Janie...❤❤❤?????
Ró?a XZY: .Dziękuję.❤❤
Kinga ?uberek: Wraz z Kulą Światła Przyszło Niesamowite Ukojenie ,Spokój, Cisza i Uśmiech na Ustach :) Baaardzo Dziękuuuję !!!
Paula x: Dziękuję Ci Zbyszku Janie za wszystko co dla nas robisz.
Wienia Wienia: Dziękuję serdecznie❤???❤
Wojtek Z: Número #1 Zbysiu, bardzo dziękuję bracie :) ???
Ilona M. Hofman: Czułam jakby ciężary były zdejmowane z okolic i przestrzeni serca fizycznego…A teraz czuć „nową szansę” - przyjmuję , DZIĘKUJĘ i będę pielęgnować :) ?I miejmy nadzieję, że wielu psychologów się przebudzi ???(ja chciałam rzucać psychologię wielokrotnie?ale dobrnęłam do końca..). Dzięki Tobie Janie mamy najważniejsze studia do przerobienia na te wcielenie??CUDownie, że JESTEŚ:)
Theresa Koschyk: Dziekuje bardzo Zbysiu !
Jadwiga Pietruszka: Moim największym marzeniem jest stać się prezentem dla innych. Aby moja obecność, słowo myśl gdziekolwiek podążą były światłem i przenikały wszystko i aby Bóg zagościł tam. Dane mi było już odczuwać światło bezpośrednio od Boga. No ale Zbysiu w tej medytacji to petarda. Moje wszystkie ciała w całej istocie po prostu puchły jak balony, tak zachłannie chłonęły to światło. Nawet ciało fizyczne miałam wrażenie, że puchnie. I wszystkie cząstki całej istoty wirują i tańczą z radości.
Jak zwykle brakuje innych słów i pozostaje wciąż to samo Wielkie DZIĘKUJĘ.
Ty Zbysiu jesteś największym prezentem dla nas❤️❤️❤️
ania ania: Dziękuję Kochany Zbyszku ???
Zaklina Elinska: Czułam jakbym ciała nie miała ❤️?
Daria: Serce spowolnia w zachwycie, wchłaniam każdą nutkę tej melodii. Kobieta i mężczyzna, tacy piękni i mocni wirowali w kosmosie, spowolnili, stykając się ze sobą plecami, zastygli scaleni ze sobą, a jak doszły klawisze to zstopili się całkowicie i przemienili w pasma DNA, które się na mnie nałożyło. Jakie stany! Dziękuję Janie! Bardzo mnie to wsparło...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FQlDCSRGUnQ