Przeżyły tragiczny wypadek w Egipcie. Co z ich ubezpieczeniem? UWAGA! TVN - Uwaga! TVN


Trzy osoby zginęły, szesnaście zostało rannych. O tragicznym wypadku autokaru, który wiózł polskich turystów na lotnisko w Egipcie, opowiedziały nam po kilku miesiącach dwie Polki. Dziś walczą o sprawność, ale przed wylotem, jak wielu turystów, nie miały
Komentarze:

Krysti Gr?dzk: Chuy im na pysk lambadziarom bardzo dobrze pokarało życie za bycie suczą
Majaxxx 2606: Japierdziele, masakra mega mi szkoda ich wszystkich, od zawsze jestem mocno sceptycznie nastawiona do Egiptu ponieważ często zdarzają tam się wypadki i porwania a warunki w szpitalach po prostu śmieszne
Justyna: Nie do wyobrażenia ???
iwona marzeion: Tak jak Angli nie ma zadnej roznicy ,!
biene8600: Ostatni raz w Egipcie byłam gdzieś ze 7 lat temu. I jeszcze niedawno myślałam sobie , że na następny rok muszę się znów wybrać do Egiptu... Po tym filmie już nigdy.
YUTUBA: Pojechały królowe do Egiptu hahahahhaha jeszcze do tego za to płaciły uciuane grosze z pensyjki
SZCZEPSON: Ten egipt to syf i zlo
Monii G: przykro że do takiego wypadku w ogóle doszło , człowiek jedzie na wakacje aby zwiedzić wypocząć i zrelaksować sie , a nie przeżywać koszmar , i bać się o swoje zdrowie czy życie , o ubezpieczeniach turystycznych no cóż ... trzeba czytać co obejmuje , czytać wszystko lub wypytać się o wszystko , w szczególności że mamy zamiar wypocząć zagranicą , zresztą jeśli jedziemy na wakacje , nie myślimy o tym ze spotka nas coś złego .
Filip "Nightro" Kapitu?a: Podstawa urlopu to ubezpieczenie indywidualne włączenie z opcją transportu zwłok do kraju. To brutalna prawda. Bez tego można nie dostać ani grosza.
SINISTER: chcieli piramidy dostali mad max'a na żywo
Piotr Kowalski: Macie swój Egipcik.
Good_food_store_kh: Wysyłam Wam dużo milosci i wsparcia❤️
Zbigniew Wi?nik: POLSKI NIE ZNAJĄ A EGIPT ZWIEDZAJĄ!!
Monika Rynkar: Straszne ???
Sledz Boruta: Ale Ukraińców to leczą za darmo i wszystko im dają a Polacy za wszystko płacić i czekać w kolejkach żeby cokolwiek kupić bo za darmo to dla Polaków nic nie ma.
Masakra co za zjebany kraj...
Moni ca: Masakra to oglądać
An4kum: To straszne . ?
dapi 85: Sami sobie są winni,a teraz lament. Pewnie to jedni z takich co polskie morze to nic. Jak się jedzie to się wykupuje co trzeba.
dapi 85: No to trzeba czytać , a nie się lansowac.Jak dają do podpisania plik kartek to już się powinna zapalić czerwona lampka w głowie!!! Za głupotę się płaci!
Robert Marcinkowski: Co tanio...to drogo... niestety...?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yzwFavn2Z7A