Polski węgiel gwarantem bezpieczeństwa energetycznego kraju | DZIEŃ Z REPUBLIKĄ - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

?JESUIT WORLD ORDER?: Kto zrobi mi sniadanie?
Pani Bacha: Kiedy będzie ten tańszy węgiel
Teresa Leszczynska: W UNII europejskiej musi być zmiana POLITYKI społecznej. Bo zielony ŁAD to zły KIERUNEK
TheAandiaa: Zdziwiona jestem, ze w jaczejce pisowskiej TV Republika jeszcze ktos broni polskiego wegla. To jest skandal, ze wiekszosc polskich kopalni zostala zamknieta lub zalana woda przez koszerny pis, by pozniej to sprzedac za grosze obcemu kapitalowi lub oddac na splate banderowkich dlugow. To jest zdrada stanu, a Kalkstein, Pinokio ze zwoim gangiem powinni odpowiadac w trybie przyspieszonym przed sadem polowym. Tak, jak Tsautsesku w grudniu 1989 r.
alembiks: Jaki Polski jak z Rosji wjeżdża.
Pawe? Bagi?ski: Kowalski kolorowe kredki ale ty jesteś tępy. Ludzie zimą będą w dupie UE. Winę za brak węgla - będą winić bandę pisowką. Masz wybrane drzewo gdzie powieszą?
Franek Stan: Kowalski będzie mi ciebie brakowało po wyborach.
Bender: Jeszcze dwa lata temu węgiel leżał na hałdach a kopalnie pracowały na "pół gwizdka". Bo podobno była nadprodukcja. Gdzie ten węgiel "wyparował"?
Asd Kjh: "Polski węgiel gwarantem bezpieczeństwa energetycznego kraju" Czy to już późny Gierek czy wczesny Bierut:))))) Brawo "patrioci" z PIS - jescze kilka lasek zróbcie.
Virginia Wolf: Konieczne jest wydobycie naszego bogactwa. Mozna tez przetwarzac to wydobycie na gaz, tak jak Niemcy to robili w czasie Wojny.
Jerzy Hofman: Jonasz kowalski: TYPOWY przedstawiciel "politykow 'przeznaczonych do : PRZYMUSOWEGO leczenia u : CZUBKOW !!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p3S8Nf5nnJI