Gen. Kowalski: Kontrwywiad NATO musi identyfikować i eliminować wpływy Rosji na Zachodzie | W Punkt - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Teresa Leszczynska: Rossssssyyyyyyjjja chcę zawładnąć CAŁYM ŚWIATŁEM. TRZEBA POWSTRZYMAĆ TE SZALEŃSTWO
Stefan Michalczyk: Musieli by skasować Niemców i Unię Europejską
Jan Jan: BOLSZEWIKA TYRANA PUTINA OSĄDZIĆ I POWIESIĆ !!!!!!!!!!!!!
krzysztof dariusz: ,,wpływy'' Rosji !!!!!!!! DOKŁADNIE O TO CHODZI !!!!! Coś jest na rzeczy , skoro niektórzy politycy niektórych państw , RAZ mówią TAK , a innym RAZEM mówią ,,tak'' ...!!!! ????
krzysztof dariusz: Rosja to nie ,,pępek'' ŚWIATA !!!!!! Putin to TERRORSTA , a Rosjanie to paźlaki !!!
krzysztof dariusz: KURTYNA opadła !!!! WSZYSCY widzą czym jest Rosja i na co ją STAĆ !!!
Czes?aw Wolski: Są tylko dwa komentarze, gdzie jeszcze trzy?
Aldona Marasek: B r a w o Rosja. B r a w o Putin. Ukraina kaput.
trex700ful: Za reklamy łapa w dół
Marian Suszko: Panie tusk dziekujemy polska liczy na po
Czeslaw Borkowski: Kontrwywiad KGB eliminował wpływy zachodu w czasach komuny . Kontrwywiad Urzęduy Bezpieczeństwa eliminował krytków komunizmu . Obecnie obciąża się NATO eliminowaniem wpływów Rosji. Czyli powtórka z rozrywki dla służb specjalnych , tylko w odwrotną stronę . Zamiast solidnie pracować , uczyć się i konkurować tworząc nowe technologie , zachód będzie eliminował niezadowolonych , a powodów do niezadowolenia przybywa , czyli służby będą miały w przyszłości dużo roboty . Trzeba produkować , a nie eliminować. Czy nikt na to nie wpadł w XXI wieku?
Jan Labanowski: Pana Generała Andrzeja Kowalskiego zawsze wypatruję. Czytałem jego ksiazki i imponuje mi on swoją wiedzą. Niestety, nie może mówić wiele, bo wiele wie. Tak... Czerwona Orkiestra gra wszędzie. Uczyli się grać jeszcze od Ochrany. Niestety, patriotyczni Polacy to wiedzą, bo odczuli na własnej skórze. Rozumieją to także Finowie, choć w innych pribałtykach jest gorzej, bo tam ruscy po sobie pozostawili rozległą agenturę... W byłych "demoludach" też wielu zdaje sobie z tego sprawę, ale w tych państwach ruscy jedynie "zmienili sposób stacjonowania", a elity wymordowali lub wypędzili podczas wielu lat okupacji. Anglicy chyba również rozumieją rosyjskie niebezpieczeństwo o ile mają kogoś na urzędzie który choć do kostek sięga Churchillowi. Natomiast reszta Europy zachodniej jest z łatwościa manipulowana przez ruska razwiedkę, a politycy przekupywani, i to czasem za ochłapy, jak np. możliwości medialne, gdzie ruscy nielegałowie w mediach bez trudności i z ochotą pokazują laurkl tych durniów i pomagają im wygrywać wybory albo intratne posady.
Marian Suszko: Po co reklama wojny po co ,!!!!!! Szukajcie pokoju !!!!!
Czes?aw Wolski: Najbardziej rozłożonym państwem w NATO są Niemcy. USA powinno zmusić Niemców do zmiany polityki.
John Clark: Czerwona zaraza uśpiła NATO, UE! komuniści zdobyli stanowiska tylko pod innymi nazwami! Czas się OBUDZIĆ! GLADIO!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TrWRmyYaA_4