Resident 2 remake początek - Hallack


Donacje dla Hallacka tutaj Pani Iwonka odczyta wiadomość :) Moje konto w wot WoT_PA_2022_48 Jaki masz sprzęt? Jest podany w informacjach o kanale Na jaki mail wysyłać powtórki czy zapytania? Gdzie mieszkasz? W Aleksandrowie Kujawskim Która gra j
Komentarze:

Wolfgang Halal: Hallack... szukasz głupiego kodu do szafy... A czemu nie patrzysz na ściany. Gazetki, notatki. czasem rozrzucone cyfry, które idąc w dobrym kierunku oznaczają szyfr.
przenośny sejf to nic innego jak posłuchać, że każdy klawisz ma dźwięk. do re mi fa sol kurka la si do.... kumasz? od najniższego jedziesz. Do trupów walisz w giry i szybko doskakujesz z nożem. Terminal z szafki pozwoli wszystko otworzyć, tylko kombinuj jak. Znajdziek nie ma nie wiadomo ile, to Resident Evil. Jest zaraza, ty masz przeżyć. Walić szukanie gum przyklejonych do spodu stołu. Trupy lepiej omijać niż walczyć. Szkoda amunicji. To Resident Evil kurka wodna ? Tylko przy lickerach stój w miejscu. One są ślepe. Ale słyszą. Jak baletnica przy ich chodzisz. Zawsze mieszaj rośliny. Barykaduj okna. Zagadki są prostsze niż zasznurowanie butów przy moim 120kg wagi. To nie szaber, to wkręt w fabułkę. I celowanie tam gdzie trzeba. Pozdro.
Zalecam też oszczędzanie ammo do granatników i innych mocnych waligłów. Widziałem jak grałeś w 7 część. Dużo traciłeś na brak wiedzy jak się gra w RE. To jest jazda. za młodu 8 razy 2 przeszedłem. Ale to wyglądało zupełnie inaczej. Słuchaj szczegółów. Jak zaczniesz grać w 8 cz. to zapamiętaj. Będzie scena gdzie ustrzelą Ci żonę. Obudzisz się na śniegu. SŁUCHAJ UWAZNIE co mówi typ przez telefon. Nie polski tekst. To co on dosłownie mówię. Tam jest prezent dla Ciebie. zobaczysz.
Nie pytaj ludzi z liva czy ktoś wie jaki jest kod. No kurka wodna... przeglądaj szpargały. Bystry facet jesteś, nie leć na łatwiznę. Jak widzisz, że leży padlina, to weź ją nożem walnij... Co ci szkodzi... zaskoczy Cię ile razy wyprzedzisz jego późniejsze wstanie. Albo jej, w końcu to padlina. ?Pozdro majster.

A ten frajer co Ci złośliwe donaty wrzuca sam jest debilem. Każdy potrafi być twardym na internecie. Baran.
Wolfgang Halal: kurka muszę dorzucić jeszcze słowo. Resident właśnie taki był. Ze wiecznie brakowało miejsca na ekwipunek. Rozsądnie działaj ze skrzyniami. A nie na pałę. Bardzo dobrze, że savy są tylko w pomieszczeniach. Kurka RE to gierka z czasów Fallouta 1 i 2 tam nie było wybacz. jakieś 10 razy przeszedłem. Nie powiem ile jest zakończeń. Sam sprawdź. Chętnie będę oglądał jak grasz. Ja porzuciłem granie mam ciekawsze hobby. Ale wszystko jest dla ludzi.
Jadę w tym tygodniu do Luxoru, na Gizę i jak się uda Wyspa Wielkanocna. Jak wrócę wyślę Ci filmy. O ile m ie armia zjebana najpierw nie zwerbuje spowrotem do karabinu. Nieciekawie się robi. Ok jak będzie, tak będzie. Pozdro.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VDwly3W3Zjs