JAK TUSK ZORGANIZUJE SIĘ NA ULICY? - Telewizja wPolsce


JAK TUSK ZORGANIZUJE SIĘ NA ULICY? \"Mam do was pytanie, panowie\" telewizji WPolsce Na magazyn zapraszają Marek Pyza, Jacek Karnowski i Marcin Wikło
Komentarze:

Andrzej Fig: A "koperciarz" siedzi i słucha jak świnia grzmotu.To do Pana "Ćecia osoba w Polsce"
Goska M: Panowie to przedstawienie tyuskowe to debilzm do potegi n zwiezli towarzych autobusami,wystepy z dziecmi na rekach zabraklo Frania rowerzysty bylaby moc .
Krystyna ?enczy?ska: ....zorganizuje.....Place Pigall...wyjdzie cała PO.....a jakże...
Ireneusz Gawrylow: S PO KO ( Spadek PO KOmunie )ma się nieźle ,jak są jeszcze naiwni ,którzy raczą wysłuchać nijakiego Tuska !Kłamca i ogólnie słaby polityk ,skompromitowany wielokrotnie od „Nocnej Zmiany „ poprzez tragedię smoleńską ,z Putinem na molo ,kasę w UE i noszenie marynarek jej szefom ,a teraz kłamstwo za kłamstwem ,nie do wiary .
Janina Wróbel: To jest Polska a nie Białoruś Rosja i Korea Północna, Zapomniał że Polska jest krajem Polaków Ludu Polskiego i pokoleń Patriotów jedyny Rząd PIS buduje rozbudowuje Nasza OJCZYZNĘ Polskę dla dobra Polski i POLAKÓW, Prosimy Opozycjo zróbcie coś bez niego dla Polski, odejdzcie od tych chorych ambicji,Nie osmieszajcie się !wyrzućcie Tuska z partii,
Goska M: Ten glowny aktor przedstawienia wie ze nie wygra kartka wyborow a jak przegra to zmobilizuje mlodych do bitki na ulicy zeby oni w takim stylu zdobyli wladze.Niemieckie gazety pochwalily wyglup Tuska.
Franek Stan: Fajne to ciągle o pisie.
Helena: Tusk to klamca i chce zrobic rozrobe w Polsce wzywa Boga a chce zdejmowac krzyze
Kata: lisek był chory i leżał 2 mies. w łóżeczku ani on ani tym bardziej konowale nie wiedzieli ze ma wściekliznę!!!!!
L W: Zebranie sekty antypolskiej i antydemokratycznej
wlodek luczak: Dziadek Tuska zginął w Oświęcimiu wypadł z wieżyczki
Iga Maj: Dupiarz rządzi w W-wie a dupek-palec ? chce rządzić naszą Polską ?
Jan Jan: PILNE !!!!! LENIN TUSK ZAROBACZONY PUTINIZMEM !!!!!!!!!
SMRÓD POTĘŻNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alek Zych: Ten łachmyta Tusk, ubecki konfident, jak Adolf gębę wydziera i szczuje. Dziwi mnie, że na to nie ma paragrafów. Przecież ta kanalia nawołuje do zamachu stanu i zamieszek.
George Herald: * Cytując & KIBOLI &... -- MATOŁ !!! oraz PAJAC !!! -- POpatrzcie " LACHONY " -- o to , wasz POmazaniec !!!!!!!!
Dominik Wardowski: wSieci przyznajcie się, ile dostajecie pieniędzy z budżetu Państwa?
Bądźcie przeklęci
Kruk Polny: POlszewiki Jada. You Tube.
Wojciech Stepien: Proponuje zgnilymi jajami go obrzucic lub pomidorami.. A Ci co sa za Nim to niech mu Powiedza Szalom???..
George Herald: * POsłuchajcie ! ... jeśli macie córki i wnuczki !!! -- to kupcie im PO & TOREBCE & -- za trzydzieści tysiaków !!! -- tak , jak ja to zrobiłem !!!
Sylwester NOWOCIE?: Przecież ten ryży tchórz nie wyjdzie na ulicę, bo ludzie łeb ukręcą, będzie szczuł, kodem, i bojówkami niemieckimi....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=juZdq0UPnu4