"Gdyby PiS wygrał wybory za rok, celem nadrzędnym byłoby wyprowadzenie Polski z UE" - Onet Rano


\"Kaczyński w UE się dusi, Ziobro jeszcze bardziej. Oni nienawidzą współpracować na zasadach partnerskich\" powiedział poseł Trela. #OnetRANO #OnetRanoWIEM SUBSKRYBUJ Onet RANO: Jesteśmy też TU: Twitter: FB: Insta: TikTok: onetrano?
Komentarze:

michal siekierski: Gdyby znowu pis wygral bylo by juz po nas ???
Michal Gawlak: Z taką opozycją to PiS będzie rządził kolejne kadencje xD
Marcin Piernik: 12:58. Zgadzam się. Polska wyglądała by dużo lepiej. Pan poseł sam ujawnił powszechną manipulację jaka jest powielana, przez euroentuzjastów powielana. Powiedział, że około 150 mld euro dostaliśmy od UE przez 20 lat. Więc każdy powinien sobie odpowiedzieć na pytanie jakie znaczenie dla Polski mogą mieć dopłaty w wysokości 5%. w stosunku do naszego budżetu. Oczywiście pan poseł nie wspomni o innych mechanizmach, które powodują drenowanie polskiej gospodarki przez państwa UE.
Lucyna Knio?a: Starsza pani sprzedająca kwiatki czy warzywa z własnego ogródka, to rzeczywiście dowód na totalny upadek państwa i powszechnie panującą biedę. Ten poseł chyba spadł z Księżyca albo z najbardziej baśniowej planety. Popatrzmy, autem po Warszawie wozi się zbulwersowany, największy zbawca nowej " niepisowskiej" Polski. Im więcej ten poseł mówi, tym bardziej żałośnie brzmi.
Rafal S: Może warto czasem przeczytać coś więcej niż clickbaitowy nagłówek z Na Temat-"Nie ma alternatywy dla trzeciej kadencji PiS". Schetyna jasno tłumaczy, że nie ma innej alternatywy na zwycięstwo niż budowa wspólnej listy partii opozycyjnych. Że w tej chwili nie ma takiej listy, ale trzeba pracować nad jej utworzeniem. I to jest ta cała pseudo sensacja.
G&T &K: Jeżeli obiecają że wyjdziemy z Unii to zagłosuję.Unia poprowadzi do upadku wszystkiego.Po wejściu do Unii nie było zakazów i nakazów
Micha? Kaczmarek: PIS nas wyprowadza 2-3 razy na tydzień z tej UNI, słabo to im wychodzi
Mirek G: Że niby UE współpracuje z nami na zasadach partnerskich??
Sebastian ?uczyn: Ludzie przestańcie straszyć tym pisem a weźcie się do roboty. To przynosi odwrotny rezultat.
Jot En: Teoretycznie jesteśmy w UE, ale prawnie, finansowo, mentalnie już nie.
Kamil S: Trela od moreli ?
Kamil S: BrukSSela to IV Rzesza Niemiecka. Dobrze byłoby, gdyby nas wyprowadzili z tego kołchozu.
Andrew Cannon: W 2001 rok sędziowie z Poznania opiniowali wniosek Julii Przyłębskiej o powrót do stanu sędziowskiego. 24 maja 2001 r. w głosowaniu nad kandydaturą Przyłębskiej siedmiu sędziów było przeciw, a trzech się wstrzymało. Nikt z Kolegium Sądu Okręgowego nie zagłosował za powrotem Przyłębskiej do stanu sędziowskiego. Dlaczego?

Szczegółowa analiza spraw, w których Przyłębska wydała w Poznaniu wyroki w latach 1995-96, wykazała aż 43 błędy. Jakie? "Sąd nie przeprowadził żadnego postępowania dowodowego", "naruszenie przez sąd granic swobodnej oceny dowodów", "ustalenia sprzeczne z materiałem dowodowym", "sąd nie zbadał akt" - wylicza "Wyborcza".

Negatywną opinię na temat pracy Przyłębskiej podtrzymało 2 czerwca 2001 r. Zgromadzenie Ogólne Sędziów okręgu poznańskiego. Nie została przyjęta do pracy, mimo że wydział, do którego się zgłosiła, miał braki kadrowe - podkreśla gazeta.Do pracy w sądzie Przyłębska wróciła dopiero w 2007 r. Jej nominację zatwierdził prezydent Lech Kaczyński (wcześniej pozytywnie zaopiniowała ją Krajowa Rada Sądownictwa).30 stycznia 1987 r. „uchwałą Rady Państwa PRL pani Julia Przyłębska została powołana na stanowisko sędziego Sądu Rejonowego w Poznaniu”. Tak, chodzi o obecną I prezes Trybunału Konstytucyjnego.
xAredx: oby przegral w koncu pis... bo jest dramat
Starsscream: Przestańcie myśleć o swoich dupach i stołkach tak jak zawsze i połączcie się razem to się ten chory pis od władzy odsunie!
Ryszard Ochódzki: Współczuję każdej ekipie rządzącej która będzie musiała przejąć po PiS władzę, trzeba będzie podejmować trudne decyzje tj.dotyczące wieku emerytalnego, podatków i wydatków państwa.
Zresztą jeśli oni utrzymają się przy władzy czeka nas to samo, nie da się w nieskończoność kłamać o inflacji, wzroście cen etc. Póki co lecimy bez pilota, na wzór grecki...
MusicJayPe: Jaka emerytura dla kaczyńskiego?Tylko latarnia.
Andrew Cannon: Objazdy marnej trupy PiS z kukłą. Kukła coś gada, nikt nie rozumie co ma do powiedzenia, słowa są nieskładne, mlaskanie przybrało na sile, wszystko się temu politycznemu karłowi z Żoliborza miesza.To koniec PiS.
Starsscream: To by znaczyło pewnie że schetyna ma focha że tusk wrócił i przejął jego miejsce hehe, bo pamiętam jego odwrotne gadki w przeszłości.
Lukasz8832: Niestety wojna pokazała że sojusze z Niemcami nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ oni są w stanie sprzedać każdego wspólnie z Francuzami.
Bardziej bym się skupił na stosunkach z UK i USA , bo oni są ZAWSZE po jasnej stronie mocy , a reszta niech spierd-la z UE na czele.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JqyJxGz_37U