Eksperci ALARMUJĄ: Polska N̲A̲ ̲S̲K̲R̲A̲J̲U̲ ̲I̲I̲I̲ ̲Ś̲W̲I̲A̲T̲O̲W̲E̲J̲. CIekawy film o życiu - Bądź Na Bieżąco


Eksperci ALARMUJĄ: Polska N̲A̲ ̲S̲K̲R̲A̲J̲U̲ ̲I̲I̲I̲ ̲Ś̲W̲I̲A̲T̲O̲W̲E̲J̲ muzyka: Lista tematów 00:00 Polska w centrum konfliktu 00:29 Rynek polskich obligacji 04:07 Tak oszczędzają Polacy 07:30 Big Mac miernikiem inflacji 12:06 STRONA NA FB BĄDŹ NA
Komentarze:

elka elka: Prąd ch... je do wojny, sami spier... przez Zaleszczyki, a my jak zwykle zginiemy za Anglosasów ?
Jan Marczynski: /RXZIxR8OhqE??DOŚĆ UCISKU POLSKIEGO NARODU ?????????
weronika rotschedl: Meszczyzna potrzebuje w žyciu trzy kobiety :Matke žone a ta trzecia po to aby go podziwiala !
Basia Sz.: Przecież Ameryka aż się trzęsie , żeby wszczynać wojny nie na swoim terenie
Darius Borowski: TEN DUDEK JEST NORMALNY .....!?!?...TAK JAK CAŁY PISUAR....!!!
Blue Cage: A Putin znow nie zyje ??? Wiadomosxi disco polo na trzeźwo
Marian Witek: o to wlasnie chodzi zydobanderowskim okupantom Polski.
Jan Marczynski: Inflacja podawana 15.6 %, odczuwalna ok 50 %przez rok!
Jan Marczynski: Gdzie byliśmy dwa lata temu gdy inflacja podawana ok 6 %, odczuwalna ok 25 %a stopy procent obniżono do 0.10 %!
lupus lupus: Słowo klucz „obszar operacyjny” dla informacji wszystkich eskalujących. W razie zaistnienia interwencji NATO zrobią nam tu poligon jądrowy. I czy w takiej sytuacji nierządnicy nie sprowadzają zagrożenia na nasz kraj?
Ma?gorzata: Panie Macieju porusza Pan ważne tematy ale okrasza je Pan idiotycznymi minani na wstępie. Nie wiem jak innych ale mnie bardzo razi Pana zdjęcie z otwartymi ustami ze zdziwieniem, to brak profesjonalizmu.
Ji?í Staudinger: Ježeli Zachód na skutek sankcji nieotrzyma z Rosji naprz. TITAN , to Niemcy nie že tylko niedostarcza czolgi Polakom, ale niedostarcza ich ani do Bundeswehry :-))))))
nitro: Palancie przestań robić te frajerskie filmiki poczules zarobek na ytubie i straszysz ludzi tymi swoimi przepowiedniami
SuzukiHarpmaster: W ramach walki z inflacją zakradam się do chlewni u somsiada i wyjadam z koryta resztki po jego świniach
magdalena przeczewska: Taxy ludzie jak Szatkowski powinni byc aresztowani z miejsca...Podobni podżegacze wojenni ròwniez. I mylisz sie pan panie Podstawka, to nie są polscy dyplomaci.
wandzia1234: Ceny są różne, można kupić droższe artykuły spożywcze ale są też tańsze.
Anna M?ochowska: 500+, którego nie byłoby od czego odliczyć bo nie płacą podatków, dostają nie tylko nieroby, ale na przykład samotni rodzice niepełnosprawnych dzieci żyjący z niewystarczającego świadczenia.
Ogólnie jestem za wystarczającymi na skromne życie świadczeniami bez dodatkôw, ale skoro rząd woli dawać pięćdziesiąt napiwków zamiast jednego świadczenia, to co zrobić. Rozszerz jednak wyobraźnię. Nie tylko nieroby nie płacą podatków.
Krzysztof Bal: Czemu tyle złych wiadomości....
zielona lina: A wiec nato chce wywolac w . ??? I to jaka!!!! Opamietajcie sie ludki glupie...dajcie spokoj sobie z ta rosja !!!!!!i tak ten plan wam nie wyjdzie ..my chcemy pokoju!!! precz z ludzmi prowokatorami do w..!!!
Janusz Faliszewski: No Gratue i pozdraam......
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dNAUGlkc8k4