Janusz Cieszyński: Polska jest jednym z liderów wsparcia Ukrainy. Efekt – atak na rząd Polski - TVP Info


#wieszwięcej #Jedziemy #Ukraina SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Kamil Fratczak: Boże chroń Polskę?❤ i Ukrainę?? przed Rosyjską Zarazą i Pinokiem-Tuskiem!!
Kamil Fratczak: Pan Prezydent A. Duda, Pan Prezes Kaczyński i Pan Premier Morawiecki to wielcy Polacy i prawdziwi przywódcy, Patrioci oraz Obrońcy Polski, Polaków i Prawdy, takich polityków Polska potrzebuje jak najwięcej, ja na nich głosowałem i będę głosował, jestem z nich bardzo Dumny!??brawo Polska?❤brawo Ukraina ?????????✌✌
???????: ‼️Объёмы военной и финансовой помощи Украине сильно уменьшаются, - Die Welt

"Обещания военной и финансовой помощи Украине за последние недели значительно сократились", - добавляет Die Welt.
Kamil Fratczak: Ruski nazizm i terroryzm nie ma szans z wolnym, demokratycznym i zjednoczonym zachodem!!!!
Kamil Fratczak: Bojkotujcie wszystko co jest związane z Rosją, produkty których kod zaczyna się 460-469 i Białoruskie 481, i bojkotujcie Firmy oraz kraje które popierają Putina-Fiutina
Kamil Fratczak: Pinokio Tusk w swojej żałosnej karierze nie powiedział ani jednej mądrej rzeczy i prawdy, Tusk brzydzi się wolnością słowa i demokracją, i nie może się pogodzić z tym że większość Polaków nie chce go w Polityce!!!!
Szwadron smierci: Nawet kierowca prezesa doi panstwo: od kiedy PiS doszedł do wladzy zarobił już ponad milion zł +zasiada w kilku radach nadzorczych SSP a ludzie na chleb nie mają ?
Kamil Fratczak: Gdy Platforma anty Obywatelska rządziła Polską, doszło do potężnej wyprzedaży spółek Skarbu Państwa. W 2007 roku Donald Tusk i koalicja PO-PSL przejmowali stery w kraju, a państwo miało udziały w 1343 przedsiębiorstwach. Gdy osiem lat później oddawali władzę, państwowych firm było zaledwie 393
Sony Bobas: Czym ty się chwalisz że okrada nierząd Polaków.Zlodzieje do więzienia.
Kamil Fratczak: Nepotyzm w Platformie anty Obywatelskiej stanowił poważny problem. Świadczyć mogła o tym przygotowana przez „Puls Biznesu” tzw. lista wstydu, czyli lista 428 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych którzy zasiadali w latach 2007-2012 w spółkach i instytucjach państwowych. Zobacz: Przez niecałe pięć lat od objęcia władzy wymienieni nominaci PO zarobili 200 mln zł.
Kamil Fratczak: Rządy Pinokia Tuska i PO-PSL prowadził na polskiej gospodarce bardziej rabunkową politykę niż zaborcy ponad sto lat wcześniej. W 2008-2014 Tusk i PO-PSL dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.
Sony Bobas: Chwała Rosji moim braciom Słowianom.
Kamil Fratczak: PAN PREMIER MORAWIECKI TO SUPER POLITYK I MĄŻ STANU PREMIER MORAWIECKI TO DUMA NASZEGO KRAJU ?? MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI NOWOCZESNEJ POLSKI A NIE JAKIEŚ TAM POpaprańcy CO Z DNIA NA DZIEŃ ODBIERAJĄ NAM SMAK ŻYCIA PRECZ Z TUSKIEM??
Kamil Fratczak: Chwała Ukrainie moim braciom słowianom.
Kamil Fratczak: Precz z Kremlowskimi mordercami i barbarzyńcami
Kamil Fratczak: Platforma anty Obywatelska jest partią zakładaną przez służby. Jeden z jej założycieli, Andrzej Olechowski, w PRL był współpracownikiem wywiadu, kontaktem operacyjnym Gromosława Czempińskiego.
Kamil Fratczak: Korupcja była powszechna w Platformie anty Obywatelskiej od najwyższego do najniższego szczebla. Przykładem korupcji na najwyższym szczeblu było skorumpowane MSWiA czego efektem była Infoafera, a niższego szczebla chociażby skorumpowany burmistrz Nowego Stawu czy szeregowy działacz PO z Piaseczna
Kamil Fratczak: Dawać ruskie trolle piszcie tą swoją propagandę w komentarzach, a my Polacy się z was pośmiejemy ???????
Kamil Fratczak: Platforma anty Obywatelska była ślepo zapatrzona w Zachód. Mając kompleks niższości wobec zachodnich krajów popadała w zazdrość i próbowała im dorównać. Dogonienie zachodnich krajów jest jak najbardziej słuszne, jednak nie robiono tego stawiając na rozwój gospodarczy, inwestowanie w przemysł czy rozwój technologii, ale wydawano pieniądze na budowę przeinwestowanych stadionów czy aquaparków. W tym szaleństwie budowlanym PO wykazała się skrajną niegospodarnością i powstały najdroższe na świecie drogi, oczyszczalnia ścieków, metro czy rekordowo drogi Stadion Narodowy. Zobacz więcej: Rekordy PO.
Kamil Fratczak: Trzeba powołać komisję śledczą żeby zbadała poziom debilizmu i Patologii naszej oPOzycji, a zwłaszcza u Tfuska i Platformy Oszustów??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AP0yw0CIdGg