Sekrety, które Watykan ukrywa przed całym światem! - SpinkaFun


Przez wiele lat Kościół ukrywał przed nami wiele rzeczy. Podczas gdy Watykan jest szeroko dostępny dla zwiedzających i służy głównie jako publiczny totem religii katolickiej, istnieje również wiele zaskakujących tajemnic, o których nie chcą żebyś wiedział
Komentarze:

Alena Hustáková: Diabel? Bergoglio to papiež apostata.
Szymon Hess: Ja z dubaju
Regina Bradust: ukrywa bo mu kazali ci ktorzy dzis mowia ze ukrywa ... ze niby koscol jest zly ale nie ci ktorzy kazali ukrywac.
Marta Myrcik: Objawienia Fatimskie w czasach Jezusa?????
domicela bury: A mnie się nie podoba ,że z Bazyliki Piotra jest udostępniona dla turystów...chodzą pstrykają zdjęcia...ti przeszkadza.Byłam tam dwa lata temu i powiedziałam,że już nigdy tam już nie będę.Nie spodobało mi się to bo właśnie ten główny kośćiół.powinien być tylko dla wiernych w którym panuje cisza i skupienie na midlitwie....
domicela bury: Hronowizor ktoryś z papieży kazał go zniszczyć...Czyżby nie zniszczyli.,?Czy to była fikcja.
Tadeusz Smentek: ?
Wac?aw Piotr Tokarski: Szatan nie jet w Watykanie. Szatan jest w Izraelu. Film wpisuje się idealnie w odwieczną walkę i zwalczanie chrześcijaństwa przez światowy syjonizm.
Bohdan: prześladowaniem jest choćby ten film
Tupac Shakur: A może ta kobieta nie była opętana,tylko przyszła zrobić zemstę za gwałty kościoła...
Patrycja Ostrowska: Bla bla bla
Jak by watykan ukrywał jakieś wechikuczasu to ameryka by sie im do dupy dawno dobrała.
Bzdury.
Watykan to banda zboczencow dla mnie.
Celibat i pedofilia Ida parami
Piotr Milewski: Może w archiwach Watykanu znajduje sie część zbiorow Biblioteki Aleksandryjskiej? Instuticja koscila musi miec tam cos, co otworzyloby oczy ludziom na ogolnie rzecz ujmujac religie. Strzegą tego jak oka w glowie, zeby "ciemny lud" dalej ich utrzymywał nieopodatkowanymi pieniędzmi. Czarna mafia.
Tusss Kk: A ty się dowiedziałeś o tych sekretach. Musisz mieć dobre znajomości.?
RR: Jak Maryja mogła być „dziewicą „ skoro miała dzieci z poprzedniego związku ?
?ukasz Czaplinski: Watykan to jeden wielki przekręt złodzieje i oszuści
Elizabeth Bacon: To są szataniści którzy decydują o życiu duchowym Polaków należących do kościoła katolickiego. Nic wiec dziwnego ze ci katolicy atakują i krytykują ludzi należących do innych kosciolow. Ludzie ci są bardzo natarczywi i zakłamani. Oni w ogóle nie znają Pisma Świetego. Modlą się do kobiety zmarłej przed 2000 lat temu i nazywają ja „matka boska” czyli matka Boga. Biblia nawet nie wspomina o żadnej matce boskiej. Malo tego maja tzw świętych o wszystkich możliwych imionach do których również się modlą . Malo tego szefa Vatykanu Franciszka nazywają ojcem świętym. Te wszystkie nauki tego gniazda grzechu nad którym panuje Szatan walczą przeciwko naukom chrześcijańskim a wiec przeciwko naukom Jezusa Chrystusa. Ludzie w tym kościele nie znają Slow Bożych i są ogłupiani naukami kleru kościelnego. To jest coś okropnego rok jest 2022, a ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego ze służą Szatanowi.
To się dzieje w centrum Europy !!! Az trudno w to uwierzyć. Dziękuje za wspaniały odcinek i pozdrawiam.
Ewelina Niesporek: Złodzieje i nieroby z papierze na czele diably wcielone
Ewa Nowicki: Pozdrowienia z Salzburga z Austri ♥️??
Piotr Wi?ckowski: Polecam! Bardzo Ważny Wykład
Odstępstwo i nieprawość-Ks Ozeasza 7:1-6
Zgromadzenie Kościoła Wolnych Chrześcijan w Mławie
Dariusz Jabłoński
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8cRPorckLfo