Macierewicz: szczyt NATO to wielka zmiana geopolityczna | Pilnujmy Polski! - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

alembiks: Jest i eSBek.
Marian Lazarski: tak jak Andrzej Leper za rządów Tuska w 2011 roku bo wiedział zadużo o tusku i jego pracownikach wszyscy pamiętają przemówienie w sejmie Andrzeja Lepera o Łapówkach w internecie nic nie ginie
Rafa? Tex: Macierewicz ty wariacie!
Paul Paul: Dwoch glupkow w studio ????
Mac: Macierewicz teraz po Szczyxie NATO Polska zmieniła pozycje i leży teraz na półkuli północnej !!, Tak tak wielka zmiana !!! Bla bla bla !!! Macierewicz opowiada dalej bzdury !!!
Zdzis?aw Matczak: Nie wierzę Antek Bom ber VEL TUPOLEW zwiał z Tworek . Dzwonię na Policję żeby wysłali za tym świrem List Gończy .
Janusz Tracz: Panie Macierewicz wszystko bardzo dobrze tylko zabrakło jeszcze jednego mocnego punktu a mianowicie wejścia wojska na tereny przesmyku suwalskiego . Tak gadacie że macie na oku tę część kraju a tak naprawdę nic nie robicie w tym kierunku zeby tam wybudować bazy i dać tam wojsko. Ruscy wtedy się by bali tam zaatakowac. Wy czekacie na to az ruscy zaatakują? Bo na to wygląda że tak.
koronka wiesia: acha, dzisiaj taka prawda?
Zbychu: Niech Żyje Polska ???⚒️
M: Stary cap też nieźle odklejony od rzeczywistości.
Joe Doe: Macior, loża, którą sprowadziłeś na teren Polski została zdelegalizowana, ponieważ niewierny Tomasz jej czlonek doniósł prezydentowi, że takie jej plany jakich rezultat widzisz teraz. Nie mów, że ich nie znałeś, robiłeś nabór na mięso armatnie znając co Nulland i reszta planuje, twoja loża i NeoConsi! Jesteś wrogiem Polski numer 1. A z Szecheterem sobie co jakiś czas pewnie popijacie Whiskey śmiejąc się ile to tempych Poliniaków i Ukrów zdechnie aby zrobiło się miejsce.
Damian Radek: Bartuś nie dzwoni nie pisze ojej
Jim Stephanson: Pan minister Antoni Macierewicz ?
SWAROZYC: Pies jebał u-kraine jeśli jej ambasador w niemczech tak szczeka na Polske! Za tyle dobra co im daliśmy przeszło 4 miliony ukrów w Polsce! Miljardy złotych i broni! A oni jeszcze sobie mordy Polską i Polakami wycierają!
Janusz Stepaniak: Maciarewicz będąc Ministrem grzmiał z Trybuny Sejmu,że Rosja kupiła od Egiptu okręty Mistral po 1 $ za sztukę. Teraz Duda wyskoczył,że Bałtyk jest wewnętrznym morzem NATO i jakiś Rusek z Kaliningradu chce mu wysłać mapę. Litości...
Johannes von Gipfel: Chory psychicznie człowiek
Mieczys?aw Sylwester Kazimierzak: ANTYPOLONIZM ma swój fundament w EKONOMII ŻYDOWSKIEJ. Tą ekonomię jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA opisał polski badacz antyku Feliks Koneczny, autor charakterystyki oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Korzenie cywilizacyjnego rozwodu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w HELLENIZM A JUDAIZM.

Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski, a szczególnie na Wołyniu, wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA?! Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA, dziś Polsce został wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Michael E. Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tą wojnę jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać opisał Song Hongbing. Coraz bardziej sprowadza się ona do pojedynku USA-Chiny, DOLARA z ANTYDOLAREM, bazującym na powiększających się zasobach chińskiego złota. W ramach ANTYAMERYKAŃSKOŚCI pojedynek Rosja - Ukraina, natomiast w ANTYAMERYKAŃSKOŚCI chińskiej gra idzie o Tajwan?! ANTYPOLONIZM ma swoją historię wobec faktu, że POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM a ZACHODEM, tylko jeszcze bardziej globalnie jak to w swoim czasie oceniał wspomniany Feliks Koneczny.

Polska po odbiciu się od ściany moskiewskiego zakonu, choćby w obliczu DRAMATU ŚMIERCI mojego brata Janusza, dryfuje ku ścianie?! ANTYPOLONIZMU na katolickim, katedralnym cmentarzu we Wrocławiu?!
Ala Ala: ???
y yyy: Na szczycie NATO padły jedynie deklaracje - nie zapadly konkretne decyzje z okreslonymi terminami ich realizacji. Więc mówienie o tym ze Bałtyk jest morzem NATO jest kłamstwem. Siły szybkiego reagowania ta sam historia - mgliste deklaracje i np brygady docelowo dla panstw baltyckich maja stacjonowac w Niemczech
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DONOpHBwnV0