CZY UNIA EUROPEJSKA UPOKARZA POLSKĘ? - Telewizja wPolsce


CZY UNIA EUROPEJSKA UPOKARZA POLSKĘ? Poranna Rozmowa telewizji WPolsce Gościem Michaliny Szymborskiej jest Zbigniew Kuźmiuk, eurodeputowany PiS
Komentarze:

krzysztof milords: Co za pytanie to oczywiste że tak ale tak robi zawsze wróg Polski .A PIS na to pozwala!!!! Cała ta miernota w sejmie po za konfederacja jest w szale miłości i pożądania do ue !!!!!
Aldona Marasek: Upokarza, bo bierze przykład z zarządzających Polską.
Micha? KJ: Jakie głupie gadanie, chodzi o wojnę Niemców z Polakami. Niemcy traktują tzw. UE jako narzędzie budowy imperium niemiecko-rosyjskiego. Unia to zabójczy miodzik.

Zresztą kilka krajów unii jest skorumpowanych przez Rosję. Co oznacza stan śmierci projektu Unii. Wreszcie gdy Rosja uznaje obszar Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Białorusi, Rumunii, Bułgarii, Mołdawii i Ukrainy za obszar bezpaństwowy, to jak głupio brzmi tytuł audycji. Przecież to jest podstawa ideologiczna napaści barbarii Rosji na Ukrainę.

Czy Polacy oprzytomnieją by uratować swój byt, i swoje Państwo.
Aneta Kowalczyk: Rządzący pozwalają na to aby nas upokarzali, tańcząc tak jak eurokraci zagrają, proste.
Siegmund Gorol: Na terenie Unii powinno się pokazać Pawłowicz, jak się o Unii wypowiada. Tłumaczenie na angielski, niemiecki, włoski i hiszpański. To powinno sprawę załatwić raz na zawsze
Adam marian Biecuszek: Kiedy do rzadu dotrze logika , historyczne oswiecenie???!!,
Adam marian Biecuszek: Kto oddaja prawa ,,Polska Konstytucje" marxistowskim scierwom , ten upadla wlasny kraj i obywateli, hanba tak dac upokorzyc Polakow ,Cichociemni Powstancie"
Asd Kjh: Podsumujmy: NATO ma was za tchórzliwych i usłużnych podżegaczy gotowych rozpetac wojnę za poklepanie po plecach - Niemcy maja was za prostytutki, Ukry - za usłużnych idiotów i własne prostytutki. Rosjanie za prostytutki zachodu, Orban za kretynów z "szabelkami" :))) Nieźle jak na "patriotów" :))))ff
Asd Kjh: Mały pytanie - Gdzie jest Orban? I czy przestał sie już smiac czy jescze sie przewraca?
Asd Kjh: Chyba "trujmorze" miedzy nogami Kaczynskiego sie zrobiło bo Johnson zrezygnował za zadłużanie Kraju w sprawie UPAinuy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CIUOo6pAEG0