Utrata - Damian Kordas


Facebook: Instagram: Kontakt:
Najlepsze komentarze do filmu "Utrata":

Merry Merry: Jaki Ty przystojny :P _
Gabriela Obr?bska: Karol co jesli nie wiem kim chce być
Karmazynowa Turbospr??arka: Karol zmieniłeś się, niby lubiałam starego Karola, ale te filmiki naprawde są super, straciłam niedawno kogos ważnego i nie moge sie z tym pogodzic ale ty mnie motywujesz do cieszenia sie zyciem ??
dzialach: nie chciałabym stracić moich przyjaciól
Bia?y Kot: Po tym filmiku widać, jak bardzo wydoroślałeś przez ostatni (około) rok. Wiadomo, łezka się kręci w oku, jak pomyślę, że tego Karola, który rozmawiał z szyszkami - już nie ma :,(
Ale ważne jest to, że Twoi widzowie (w tym ja) otrzymali całkiem nowego Youtubera, który potrafi coś przekazać, coś wartościowego... Cieszę się, że mogłam zobaczyć Twoją jakby przemianę :) (tak, wiem - dziwnie to zabrzmiało) Dziś potrafisz nie unikać tutaj problemów i być realistą, nie jesteś ani gorszy, ani lepszy niż kiedyś, tylko po prostu inny :) Kiedyś długie, różowe, włosy i piosenki o płatkach...Dziś - poważna, mądra osoba :)
karolina kluska: Wiesz Karol pewnie wiele ludzi mówi ci że się zmieniłeś na gorsze że kiedyś twoje filmy pocieszały bo były mega śmieszne a teraz nie.Moim zdaniem jesteś bardzo wartościowy i twoje filmy dają teraz do myślenia . Jesteś odważny bo poruszasz takie ważne i czasem mocno drażliwe tematy . Wiele z nas to docenia. Pozdrawiam serdecznie i pa. :)
Wiktor Mazur: mógłbyś zgolić tą brodę bo cie nie rozpoznaje
Oliwia J: szczere :):):):):):):):):)
Creepy ZiziTV: Karoluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Masz depresje czy co? Wiem, że mi nie odpiszesz, po co komentowałam...
Natalia Motyka: Chce sie zyc
TheBlackGirl: Ostatnio mam wrażenie, że wszyscy namawiają mnie (oczywiście nieświedomie) do spełnienia mojego marzenia z którym od tak dawna się waham. Dzięki temu filmikowi mam jeszcze mniej wątpliwości, ale chyba potrzebuję jeszcze trochę czasu do kompletnego ich rozwiania. W każdym razie, dzięki, Karolu.
??? ?????: " Cieszcie sie życiem.. "
nie warto
mase?ko: dobry film, Karol :)
Amelia Chrzanowska: internet ??
Sandra Szelagowska: ahh..? gdyby moje życie było lepsze ??
yougotnojams: brawa dla ciebie ;*** na serio o Fakkkk idę żyć!!!
Zosia Dabik: jestem gruba ale spoka posucham Cie
Liliana Nowicka: "Nie ma czasu na czekanie" ??? Najlepszy cytat ❤?????
v15i10k04a: Mega mnie wzruszyles i zmotywowales dziekuje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5CoGUmztcdk