Marianna Schreiber PRZEPYTUJE Kołodziejczaka. WYPOMINA Putina i JEDZENIE na ULICY - Super Express


ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: Marianna Schreiber postanowiła nieco odświeżyć formułę swojego programu \"Mam tego dość\". Działaczka i twórczyni \"Mam dość 2023\" zaprosiła do programu Michała Kołodziejczaka z AgroUnii. Schreiber p
Komentarze:

IMIE NAZWISKO: Marianna schrebier narzędzie do ogłupiania ludzi.
dare Cybulski: Kołodziejczak człowiek komunistów Kiszczaka PISPO.
Christian Zuber: Ja mam ciebie terz dosc ?
HeLL Be hemoth: Marianna się słabo przygotowała.
Komu ma służyć ten program ?
Prawda jest taka że Michał obudził polityków, głośno mówi o tym co się dzieje.
Zbigniew Ch?opecki: Nie byłem w stanie tego słuchać dłużej niż 7 minut. Dziwię się tylko Super Ekspresowi, że firmuje takie osoby jak ta prowadząca. Cicha a może głośna przystawka partii rządzącej i raczej powinna mieć przyczepioną kartkę "Uważaj na mnie" niż prowadzić program i to w taki sposób.
Piotr Peczak: Duży wstyd dla Super Expressu, że zatrudnia takie "dziennikarki"...
Agnieszka M?y?czak: Pan Michał Kołodziejczak bohatersko zniósł ten żałosny wywiad. Pani prowadząca powinna się doedukować w zakresie prowadzenia wywiadów. Na razie nie można tego słuchać.
Steve Slawek: Kobieto nie ośmieszaj się
Albin Kohls: Rosja to ogromny rynek zbytu dla polskich firm.Nawet Polski rzad kupowal wegiel ,Gaz I rope. To jaki ma problem panienka.Obecnie Tez Polska wspomaga Rosje kupujac rosyjski Gaz od niemiec .Sankcje to wielki joke
marektln: Przyjeżdża Lexusem polski rolnik na wywiad z paniusią, chwali się, że stać go też na śmigłowiec, ale wcześniej musi wygnać Balcerowicza, za to że jego reformy umożliwiły chłopkowi dorobić się fortuny na 10 ha. Paniusi nie zapalają się czerwone lampki, że chłop plecie bzdury.
Tomek Tomczak: Kobieto, daj się wypowiedzieć, a nie gadasz jak nakręcona idiotka, albo prowadzisz dialog, czy swój monolog?
Andrew Cannon: @Grayna71186324:

Podobno cukru nie ma bo buraki rządzą i nie dają się wykopać ?
TakieTam: Widzę PiS ładnie przygotował Mariannę do rozmowy z niewygodnym gościem kropka wyciąganie poszczególnych błędów i na tym rozmowa cała się opiera.
Co do samochodu on nie jest politykiem tylko biznesmenem i rolnikiem ciężko charuje to zarabia i kupuje co chce z własnych pieniędzy.
Anna Pyrka: Ojoj niezle rozwija sie przystawka pisu,zagadac przeciwnika i mysli,ze ma racje-kobieto zamilcz i daj wypowiedziec sie gosciowi,nie ma szans ,to metodypisowskie,niewiele wie,ale zakrzyczec potrafi hahahahaha
Obsztyfitykultykatykiewicz Gniewomir: Michał 6:0 Marianna
Obsztyfitykultykatykiewicz Gniewomir: Pacynka dała ciała w tym wywiadzie, prezes nie będzie zadowolony
Ian Grun: Naucz sie Kolodziejczak z ukrainskim akcentem ( prawdopodobnie zle ustawione zeby ) Ze To Nazistowska ukraina napadla na Donbas 2 maja 2014 roku , nazisci ukrainscy zamordowali 50 dzieciakow w Odesie nastepnie probowali ich spalic , 10 maja 2014 roku nazisci ukrainscy wymordowali w Mariupolu Donbas 20 cywili , to byl poczatek Dzisiejszej Wojny ! Doksztalc sie historycznie Kolodziejczak i zrob cos z akcentem . Do dzisiaj naziole ukrainskie wymordowaly 15 000 obywateli Donbasu .
Piotr Budzinski: ogladam z przyjemnoscia, slucham z obrzydzeniem...
Mateusz Boles?awiec: Uważam że pani jest źle wychowana, nie ma pani pojęcia o swojej pracy , zwraca uwagę na coś co wyczyta byle by się czepiać i robić problem z niczego , robisz złego człowieka z kogoś kto próbuje zmienić nasz kraj i zrobić coś dla Polski , powinnaś być bezstronna , zarabiasz dobrze więc jak możesz rozumieć biednych Polaków , mówisz o wyrzuceniu jedzenia , o oddawaniu , głodzie , itd . A ktoś ciężko pracuje i ma oddać , nie rozumiesz że system to całość i jedno wpływa na drugie , czytasz pierdoły w internecie, jesteś taka prosta że pusta , gdzie ten twój dialog , idź paznokcie sobie zrób i bądź bezstronna, zacznij myśleć ponieważ o to ciężko , kogo z siebie robisz , święta , świat dziś opiera się na użycie siły i tak samo ty się zachowujesz , zero opanowania , słuchasz w ogóle swojego gościa . To jest kultura , jeśli ktoś cię popiera to ma tyle rozumu co ty, widać że masz studia :) . powodzenia w karierze . Porażka !!
Emilia Maria: Ale dno dziennikarskie, zabierz się kobieto do porządnej roboty , może pomoż w polu Kołodziejczykowi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OcJOILMk8Yc