KONIEC | MADiSON PL 4K 9 - MrSetoKami


Witam w kolejnym odcinku z MADiSON po polsku! Upewnij się, że masz zasubskrybowany kanał i w dzwonku zaznaczoną opcję \"WSZYSTKO\" ;) Wesprzyj kanał: ️ Gry NAJTANIEJ: Granie na ŻYWO: Discord: Zostaw suba i dołącz do rodziny: Instagram: FanPag
Komentarze:

Tomasz Peciak: No to lecimy z ostatnim odcinkiem,seria była wspaniała i świetnie się przy niej bawiłem,miłego seansu oraz pozdrawiam serdecznie.??
okpioter: Byłem od samego
Kircia: Fajny, krótki horrorek. Pare razy przyprawił o zawal. Dobrze mi się oglądało tę serię ♡
Wojtek K: Mówiłem o blue knees ?
Jacek? Ok: Witam
Adrian Mackiewicz: Kolejny Epicki odcinek szkoda że to koniec , mam nadzieje że jeszcze ujrzę jakiś horror na kanale :) i będziemy razem krzyczeć i nie tylko my bo widzowie, których serdecznie i cieplutko pozdrawiam :) miłego oglądania wam. A tobie MrSetoKami życzę dużo radości i mega nagrywania dla nas i oczywiście dużo ciekawych przygód nie tylko z grami :D no to lecę z odcinkiem let;s go.
Daria: Od samego początku bylam
szymon sz: komentarz dla statystyk


trzymaj się seto
FILIP GA?EK: Gra z zakończeniem z dvpy.
Adrian Mackiewicz: W sumie Seto to życie podobna sprawa była USA Łowcy duchów opisywali dziwną istotę która lesie krzyczała gdzie są moje oczy z tego co pamiętam z filmów dokumentalnych tak dużo oglądałem 2 to sprawa Warrenowie też mieli odpędzili to coś do świata ,którego przyszło . USA są przypadki dzieci z czarnymi oczami co ciekawe Polsce było też o tym widziane są przez Zakazanymi przejściami i ostrzegają by nie wchodzić nie liczni ich widzą , lub mają przeczucia na Tvn leciał kiedyś horror na podstawie tych duchów :). Dla mnie osobiści to masakra nikomu nie życzę czegoś takie czy ktoś wierzy czy nie wierzy w takie coś. Trzymaj się i uważaj na siebie by czegoś nie przyciągnąć do siebie.
Adrian Mackiewicz: Raczej jest Happy End bo przeżył złapał powietrze chyba że będzie Madison 2 kontynuacja :)
mrziel m: Dzięki za nową serię z gęsią skórką. Nowa gra jutro? czyżby...kangurek kao, po którym włosy stają dęba nie tylko Polakom.
KOLO Torcida: To moja pierwsza seria na tym kanale i przyznaję, że bardzo przyjemnie się oglądało :) Od teraz czekam na więcej :P
???: Końcówka ryje banię. Ciekawe czy będzie Madison 2
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Pn1sKEs0F3s