Temat reparacji ciągle nie jest zamknięty – mówił w TVP Info wiceszef MSZ Marcin Przydacz - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Arm Arm: Alles sehr schön. Aber zuerst zusammen die Nummern 10 und 1. Eine warmthhh.Online Brünette und eine anderev Blondine. Es wäre unfair, wenn ich 4 wählen würde
Joanna Stobierska: JUZ ZADNEJNTEPARSCJI NIEMCY POLDCE NUE WYPLACA POPADNA W KRYZTS FINANSPWY BEDZIE VEZRIBOCIE MOZE PPLSKA SIE POZEGNAC Z ODSZKODOWANIEM ZA ZNISZCZENIA 70.LAT NIEWYPLACILI.I TERAZZA PUZNO NUW WYPLACATYMBARDZUEJ ZE POLDKANIE CHCE PODXIEKIC SIE GAZEM ZNIEMCAMJ.
Joanna Stobierska: TO.JUZ SPALONE BA OANEWCE
Areck eS: Czy Państwo Izrael wypłaci nam reparacje za tragiczne wskutkach rzady ich partii Pis ??
jan jano: jak w ruskiej TV , wstydu nie mają
GHOST: nie bedzie reparacji bo juz byly , do polaczkow to nie dociera ????
GHOST: co to za ciul lysy ??? jego tez zbombardowali ?
Sambor Kant: Czy Polacy płacą jakieś reparacje upa-inie...?
Za Wołyń..?
Czy ta kasa przelewana z Polski do ?banków na upainie, to nie jest czasami spłata 447?!
Litwin: Czy są możliwe reparacje od Ukrainy za rzezie na ludności Polskiej?
Sambor Kant: No przecież Polska już spłaca 447.
Po co wałkować temat.
Po cichu, pokątnie, ale jednak....
misiol66: To jest tylko kiełbasa wyborcza. Każdy logicznie myślący wie, że nic z tego nie będzie. Tylko pogorszymy stosunki z ważnym partnerem Polski. Jesteśmy spadkobiercami PRLu i czy chcemy czy nie musimy akceptować to co oni zaakceptowali. Taka idiotyczna logika moze doprowadzić do dyskusji o granicy polsko niemieckiej. I rodzi się pytanie czemu zadany reparacji tylko od Niemiec. Czemu nie od Rosji? Oni zagarnęli nasze tereny. 50 lat nas okradali? I w czasie wojny napadli.
Teodor Morawski: Polakom Nalezy Się Jeszcze Kijów i Lwów...kijów ile wlezie a lwów ile sobie nałapią.
Teodor Morawski: Te reparacje to kiełbasa wyborcza , pisowski prawnik Mularczyk już 5 lat pisze, pisze i pisze pozew i napisać nie może.
MOAB: MAZURY SLASK I POMORZE DO ZWROTU I ZACZYNAJCIE ROZMAWIAC O REPARACJACH
Abdon Palinski: Dla PO nic się nie należy ale dla Polski tak za zniszczenia naszego kraju i upodlenia jakie przeżyli nasi rodacy
Czarna Zmija: Który rząd pozbawia swoich obywateli możliwości lepszego życia i blokuje miliardy euro które na nas czekają? Tylko rząd zdrajców albo idiotow którzy tak nakradli ze muszą sędziów pod butem trzymać jak w PRL. Ludzie z dwoma lewymi rekoma rozwalili i zdemolowali nam kraj doprowadzając do drożyzny i braku perspektyw oraz skłócili nas ze wszystkimi, nawet amerykanami. Kaczyński gorszy od Bieruta, czas jechać do moskwy której tak zazdrości autokratycznych rządów. Paszoł won.
RUSSIAN WANDERER: Репрессии в США начались! К Трампу в поместье нагрянули с обыском агенты ФБР. Байден и его "Демократическая партия" устраняет прямого конкурента. Из-за таких диктаторских действий Байдена в США может начаться гражданская война.
Andrzej Stoszek: dlug Usa 31 bln Chin 2897 bln Rosja 480 mld ...dol
Wujek ?witek (Dark USA agent. USA pays me 394k).: Ale co są kurwa dzisiejsi Niemcy winni.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=x_fx6mu3Czc