Nieznane kulisy wygranej Donalda Trumpa - MCgrzesio


Zapraszam do Grupy TJJUTRO: Źródła:
Najlepsze komentarze do filmu "Nieznane kulisy wygranej Donalda Trumpa":

Oskar Kordalski: Ja pierdziele!?
speszial: Ale to kto sprzedaje nasze dane? Facebook czy google
Piotr Tkaczyk: pod filmem pokazała mi się reklama o Grecji xd
tolotylion: Ja jedynie polubię czasem zdjęcia znajomych, który lubię i robię to naprawdę rzadko nie wiem czy ktoś jest coś w stanie z tego wywnioskować.
Paulina Miyakashi: Dlaczego nie ma angielskich napisów ? :( Whyyyyyyyyyyyyyy :( ??
red bady: Ta kurwa a ja studiuje na hagwarcie
grubby2207: ale manipulacja
Olfresco: House of cards explained ?? mega
BINKA: Moim skromnym zdaniem materiały coraz lepsze i ciekawsze ?
Andrzej Kornacki: George Orwell się kłania...
Tomek Winiarski: Nie można jednak całej konserwatywnej rewolucji Trumpa sprowadzać do tego, że jakiś algorytm załatwił mu zwycięstwo. Jako korespondent z USA śledziłem kampanię wyborczą od samego początku do samego końca i na zwycięstwo Trumpa miały wyływ przede wszystmi dwie kwestie: poglądy Trumpa po prostu trafiały do Amerykanów, był dla nich wiarygodny na tle skorumpowanej Hillary Clinton, Amerykanie chcieli powrotu konserwatysty do Białego Domu. Na prawdę Trump mówił o wielu sprawach tak samo jak od dekad mówią republikanie i to się podobało Amerykanom, a wszyscy byli zaskoczeni, bo lewicowe media robią co mogą, by ukrywać faktyczną popularność republikańskich koncepcji w społeczeństwie.
Tomasz Wysocki: Najlepszy odcinek jaki do jest pory był opublikowany. Jestem zaskoczony tym o, czym opowiada.
aqu32: Warto zwrócić uwagę, że to o czym mówi powyższy film przeszło do szerokich mediów dopiero od ubiegłej niedzieli (czyli 18 marca 2018), kiedy rozpoczęła się wielka afera z Cambridge Analytica. Ma to również duży wpływ na sam facebook, gdyż akcje spółki tylko w sam poniedziałek spadły o przeszło 7%, a z hukiem wyleciał szef działu odpowiedzialnego za ochronę danych Facebook'a oraz prezes Cambridge Analytica. Śledztwo w sprawie wpływu na wybory w USA jak i referendum dotyczącego Brexitu rozpoczęła zarówno strona amerykańska jak i brytyjska. Głośno jest również o polskim naukowcu, który opracował technologię wykorzystaną później przez brytyjską firmę.
Libera? Pl: Straszne :(
SunnyEdithChloe: Dopiero teraz wybuchła afera w stanach odnośnie Cambridge Analytica i Facebooka. W Polsce mówiło się o tym, jak widac, juz rok temu. Super kanal, super film!
?ukasz Szarpak: Przewidziałeś skandal z Cambridge Analytica :o
Oskar Bia?y: Ty zrobiles film o tym rok temu a w stanach wybuchla guwnoburza dokladnie o tym oczym ty mowisz szczun amerykanom zajelo to rok . Brawo
Libera? Pl: zuckenberg pod sąd!
Aneta Rempidempi: A dlaczego Ty cały czas znak iluminatii pokazujesz ? Pirmidkę z paluszków ?
Wiktor Murawski: Oby Korwin z tego skorzystał.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PKuMoi0A0vI