EPICKI FINAŁ! NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TEGO |Stray 6| - LJayPL


Seria z gry Stray! Zostaw łapkę oraz suba na kanale! Duża ilość łapek to więcej takich filmów na kanale :) Seria z gry o tytule Stray, gdzie nasz tytułowy bohater jest...uroczym kotkiem! Klimat postapo i #cyberpunk jest tutaj bardzo obecny. Co nas czeka?
Komentarze:

Krecior Toja: Jest 1% szans że powstanie 2 część
Seba81: Mati na początku już mówiły roboty że ich miasto nie ma nieba tylko jest kopuła, a po drugie te ekraniki na końcu to ślad że doktorek jednak żyje, a zdobycie wszystkich wspomnień nie zmieniło by zakończenia, tylko dostał byś nagrodę chyba skina do plecaka, ciekawe bo wygląda jakby miała być druga część ^^, ja bym chciał, krótka ale zaebista gierka. Fajnie żeś zagrał może znajdę jakąś jeszcze podobna ?, choć nie wydaje mi się by było cus podobnego ^^, polecam nim będzie remaster , Residen Evil 4 HD
Ewela Supercell: A co z rodziną kotków :''(
Filip Dziekanowski: Odcinek od ljaya idealny do kolacji
Rami ;3: Szkoda że koteł nie wrocił do rodziny :c fajnie, że udalo sie otworzyć miasto ale jednak smutne zakończenie.
Dzieki za super serie!
MajsterxD: Ljay tak naprawdę kot którym gramy, na samym końcu patrzy się i po chwili zmierza w prawo. Czyli tam gdzie jest jego rodzina! Ponieważ miejsce w którym znajduje się miejscówka tych kotów, znajduje się jakieś kilkanaście lub góra kilkadziesiąt metrów od tej w której kończymy grę. Możemy to wywnioskować poprzez ułożenie miasta (możemy dostrzec miejsce z którego wchodziliśmy do slumsów po tym jak spadliśmy w przepaść) Czyli w skrócie; kot odnalazł swoją rodzinkę ?
Meteor555: Dziękuję, że nagrałeś Stray, piękna gierka :)
szczepN: kozacki film
Krzychu_PL: Troche smutny ale jednoczesnie szczesliwy koniec ??(rozplakalem sie prawie na początku i końcu)
Badtek ufvkj: Najlepsza seria jaką oglądałem
Kinia Skr: ?
Martynka: Smutny koniec? ale ogółem cudna seria❤️super ze nagrywałeś
Kornelia Nowak: Popłakałam się na tym jak on się żegnał z kiciusiem ....❤️?
Cherie 0.0: to byla chyba moja ulubiona seria
szkoda ze to juz koniec
dziobaq_pepe: Popłakałem się na tym momencie co ten robocik umarł (kto tez płakał niech polajkuje kom)
?ukasz Klarzy?ski: Mega fajne gierka mega historia tylko szkoda że taki smutny koniec ażłezka w oku się kręci
ewe lona: Tak szkoda że to już koniec, gra była prześwietna
Mr Przemus Games: Zakończenie Stray, poruszyło mnie, i to strasznie. Nigdy nie myślałem, że doktorek (nawet w formie robota), mógłby związać się z zwierzęciem...?
superkotekpl: co do tych ekranów które się włączyły na koncu, to czasami podczas gry były kalendarze, I na każdym z nich była data "11 październik" więc może wtedy wyjdzie druga część tej gry
LJayPL: No to macie odciek do spanka, wrzuciłem go już o 16, ale czekałem aż się przetworzy do HD i zostanie sprawdzony, ale ważne że jest :D Miłego oglądania!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9tnPB0TzJVY