Rosjanie uciekają z Krymu po ataku na lotnisko. Poranny przegląd prasy red. Antoniego Trzmiela ️ - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Dziennikarz ?ledczy: te PIS ? to jak z tą kasą KPO ? będzie ? haha ile już w plecy jesteśmy ? Pieniędzy nie ma i nie będzie! A zaczynamy spłacać odsetki od Funduszu Odbudowy! do takiego dna może doprowadzić tylko PIS , dzień w dzień pieniądze przepalane, Morawiecki nadrukował za 10 mln ulotek o 770 mld zł jakie to dostaniemy haha dno dna, takiego kryzysu Polska nie miała od 40 lat a dopiero sierpień , dramat dopiero przyjdzie, Polska tonie , tak się doi elektorat PIS lecimy na jesień wtedy zacznie się pisk
Dziennikarz ?ledczy: Andruszkiewicz przez 3 lata wziął z Sejmu na paliwo prawie 90 tys. zł. A samochodu nie posiada haha kolejny as , wydoili elektorat cudownie :) teraz biedę klepią na zapomogach a jeszcze jest tanio !!!! a ci doją ich na potęgę jak Horała z CPK łopata nie wbita a pensje po 40 k płyną na konto haha , nie wspomnę jak PIS kradł ciuchy z PCK , wyjmowali z kontenerów dla potrzebujących ubrania a później je sprzedawali a kasa szła na konto PIS haha patologia jakich mało , takie patologie tylko w PIS , nie wspomnę o wyrzuconych przeterminowanych szczepionkach i przepalonych 40 mln tylko w czerwcu na szczypawice, no i słynne bilbordy PIS na 770 mld zł , ponad 10 mln wyrzucone w błoto a kto za to zapłacił ? elektorat PIS a kto haha a dziś biedę klepią i wyją do Tuska że drogo i o zapomogi krzyczą jak ostatni sort.
Sambor Kant: Dlaczego upa-ińcy ostrzelali elektrownię atomową w Zaporożu?
To są wariaci?!
Mówili o tym nawet w ONZ.
Sambor Kant: W "zapiętym" systemie bezgotówkowym, każdego niepokornego człowieka będzie można jednym kliknięciem wyciąć z życia.
Nie znajdzie on pracy, nic nie kupi, nic nie sprzeda, wyląduje na bruku, bez względu na to ile pieniędzy miał na swoim koncie.
Sambor Kant: Dyrektywy uni judeopejskiej Fit for 55, to nic innego jak planowane zubożenie społeczeństw, poprzez podnoszenie cen ""wszystkiego".

Jak widać w naszym regionie nierząd jest prymusem, robiąc z Polski poligon doświadczalny na całego.
Węgiel, cukier, wkrótce mąka i mleko...
Na jesieni ceny energii postawią Polaków pod ścianą.
magdalena przeczewska: Brawo Węgry, to jest kraj ktòry dba o swoich obywateli. Oni zimno zimą mieć nie będą. Trzmiel wracaj do TV Republika.
Heniek z Bagien: Dzień dobry /watch?v=3Vuua0-yz_A
Agata Salewska: Agresor atakuje cywilów Tchórz zapłaci za wszystko Prze tym osłabia całą Europę.
Andrzej Stoszek: Premier Mateusz ma sen pojawia Lesia Ukrainka rudowlosa pieknosc Slawa Gieroim Premier Slava Ukrainie jak literatura i kono w Polscze no nie mama czym pochwalic to bardzo zle ...jak pomagacie wrzestko co mama dajemy to bardzo dobrze a zabrane oddajecie jakie zabrane Lesia pokazuje mape to nasze jakie nasze Zasanie i zakarzenie nasze dobrze podejmiemy dyskusje spoleczne nie ma dyskusje powrot do ziem historycznych Mateusze co stalo nic to byl sen na razie nie oddajemy ...
Xena 25: Pytam co to za gnój spowodował taką katastrofę?
"Przyczepki pełne, a wciąż wyciągają kolejne ryby. "Odra nam umarła"
– Patrz, ta się jeszcze rusza, ale już płynie brzuchem do góry – mówi jedna z kobiet do koleżanki. Stoją na moście i obserwują płynące Odrą śnięte ryby. Teren był już czyszczony, ale ryb wciąż przybywa. Skalę skażenia mieszkańcy, wędkarze i członkowie straży rybackiej określają jako dramatyczną. — Odra nam umarła. Potrzeba będzie lat, by to odbudować – mówi Onetowi Mirosław Cyra, komendant Społecznej Straży Rybackiej w Krośnie. Z wody wyławiają coraz większe okazy, walczą jeszcze na wpół żywe sumy."
Zdzislawa Homa: Brawo Polska brawo PiS brawo Ukraino trzymajcie się całym sercem Polska jest z wami. Brawo.
Victor Ramos: ♥️???????? ????? ???? ?????? ????❤️ Alles sehr schön. Aber zuerst zusammen die Nummern 10 und 1. Eine warmthhh.Online Brünette und eine andere Blondine. Es wäre unfaird, wenn ich 4 wählen würde
Adam Sus: Niech uciekają każdy powinien być u siebie ruskie czy ukraincy
Tomek Eichner: Jak na razie to Ukraińcy uciekli do Polski i walczą o pogodę na plażach
Ryszard Matuszewski: Urok polskości...... jest akcja w całej Polsce, wzmacniamy więzi-korzenie rodzinne, posadź drzewo mamie tacie sobie siostrze cioci przodkom przyjacielowi dziewczynie dzieciom itd, NADAJ TEMU DRZEWU ICH prawdziwe Imię ? podaj dalej
Tomek Eichner: Ryszard Matuszewski to daj pieniądze na drzewa .Ty i Twoi pseudo koleżkowie Narodowcy zrobiliście z Polaków dojną krowę .Zbieranie na marsze a potem kupują sobie nieruchomości ,samochody ,telebimy ,przenośne studia za Polaków miliony.
Xena 25: "Na razie nie wiadomo, jaka substancja spowodowała tak ogromne skażenie rzeki. — To śmierdzi jakimś rozpuszczalnikiem, chemikaliami, nie wiem. Straszny smród – słyszymy. Ci, którzy wyciągali wczoraj martwe ryby, po kilku godzinach dostali reakcji alergicznej. Ręce ich wręcz paliły — mówi komendant Społecznej Straży RybackiejPrezes Wód Polskich zapewniał, że proces śnięcia ryb zanika, ale na miejscu tego nie widać. — Wczoraj wyłowiliśmy prawie tonę, dziś kolejną. Nie giną jedynie małe osobniki. Z wody Odry wyławiane są mierzące po kilkadziesiąt centymetrów sandacze."
Marcin Hryniewicki: Śmiem twierdzić że Duda dostał działkę z tych milionów które Zełenski ukradł jeszcze przed wojną ( i nie dołączył się do narodowego wysiłku śmieć). Bo jeśli pierdolisz na forum publicznym takie bzdury,to albo się sprzedałeś albo porą zapakować się w kaftan.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NtYbJAmsYUg