Ciężkie czasy dla piekarzy, rośnie cena mąki, ale także innych składników tłuszczu i cukru - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Areck eS: Cięzki żywot wiekszości Polaków! Glapiński i Pis tak zrujnowali gospodarkę , że ludzi nie stac na raty kredytu , czy przetrwanie do końca miesiąca. Ale Pis sie nie przejmuje byle by chłopki pisowskie miały dobrze i Ukraińcy oczywiscie
Rafa? El?anowski: "Ciężkie czasy dla piekarzy, rośnie cena mąki" - ufffff to w Niemczech ??.Już się przestraszyłem, że w Polsce "coś rośnie" ??
Sambor Kant: My nie mamy się co martwić podwyżkami i inflacją.
Mamy przecież pełen pakiet plusów pislamskich.
To nic że cukier poszedł 200% do góry. Mamy przecież 13 i 14.
Dziennikarz ?ledczy: ciężkie to dopiero będą, tak PIS w 7 lat zaorał Polskę i jej gospodarkę doprowadzając kraj do ruiny.
Noname Unknown: PIS kupił węgiel w Afryce żeby mu elektorat na śląsku zimą nie zamarzł. OT i cały PIS w pigułce.
Socjalizm nie działa, w bolszewickim wydaniu Kaczyńskiego tym bardziej nie miał szans.
Polski szkoda.
A na PISowskie orki pluć na ulicy za to co ta czerwona gołota nam zrobiła.
PIS Patola i Socjal: Nas to nie dotyczy, mamy wspaniałą radę Czarnka. Mniej jeść. Niemcy też mogą brać przykład z Polski, a nie tak się obżerać. Zawsze można pieczywo zastąpić miską ryżu ugotowaną na piecu palonym chrustem.
"Dobrobyt". A swoją drogą, może chleb wypiekać w piecu na chrust? Żeby tylko chrustu nie opodatkowali.
Typowe dla TVPdezINFO, jak jest problem w Polsce, to trzeba pokazać że problem mają inni(najlepiej Niemcy i to większy).
Michal B: Aa to luz..U nas będą ceny regulowane.Wszystkich będzie stać na wszystko i niczego nie zabraknie.Prawda??
Teodor Morawski: W PL bedą dopłaty do chleba ,trzeba będzi tylko złozyć wniosek i zaswiadczenie o braku nadwagi lub otyłosci.
Dziennikarz ?ledczy: to co teraz elektorat PIS będzie jadł ? w końcu należą do najbiedniejszych a zapomogi się zaraz skończą i wszystkie pseudo tarcze , i co teraz ? haha to dlatego już się widzi ludzi grzebiących po śmietnikach w poszukiwaniu puszek i jedzenia ? 2022 rok środek Europy a Polska w ruinie, wystarczyło 7 lat a 20 latkowie wyjeżdżają za granicę bo w tym kraju nie mają przyszłości, najmniejsza dzietność, największa inflacja , największy dług publiczny, w 7 lat takie " osiągnięcia " PIS zdobywa złoty medal w doprowadzeniu Polski do ruiny a jeszcze jest tanio, biedni co się stanie jak się skończą pseudo tarcze ? drukować nie można w nieskończoność pustego pieniądza , także jesień - zima będzie grubo ??? TVP ??? haha
MOAB: DOBRZE ŻE OPŁATA ZA ABONAMENT TVP NIE WZRASTA
arbuz arbuz: Pinokio - Kaczoflacja?
Boom: Jak to możliwe, że Niemcy nic o tych podwyżkach nie wiedzą...? ??? Ba... Niemcy nawet nie wiedzą, że planują jakiekolwiek podwyżki. ??? TVPiS ??????
Grze Ber: Ale jest pięknie !! pis w dupę kopnięty zaraz będzie ????? zdziry
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O0x72o2NgHY