Wypadek autobusu w Chorwacji. Nowe informacje - TVP Info


#wieszwięcej #Chorwacja #medjugorje SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Paul Paul: FIRMA KRZAK I 72 LETNI KIEROWCA
Sambor Kant: Zatrucie Odry też zamieciecie pod dywan?
Czy przykryjecie jeszcze grubszą aferą?
TomiLab: Bosze, oni dalej w kagańcach
Sambor Kant: Statystycznie w Polsce, ginie więcej ludzi wierzących niż niewierzących.
Tadaammmm....!
Areck eS: Sasin chyba organizował tą wycieczke
Alicja Alicja: Większość prywatnych firm zatrudnia emerytów i działają fikcyjnie takie firmy. Polak potrafi, zawsze omija przepisy aby nie płacić padatkow. To wszystko to pogoń za kasą.
MOAB: I TO WSZYSTKO ZA RZĄDÓW PIS XDDDD PEWNIE ORGANIZOWAŁ TEN SAM CO WYBORY
Dariusz Dariusz: Wszyscy kochamy PiS ?❤️ naszego wspaniałego prezesa Jarosława Kaczyńskiego który jest politykiem swiatowego formatu i naszego ukochanego premiera Morawieckiego ☺️?,teraz z Ukrainą jesteśmy jedną wielką rodziną ??❤️, PiS robi dla nas tyle dobrego ❤️? kolejne wybory mamy wygrane kochani ?❤️❤️?☺️?
Sambor Kant: No a jak tam pisowska komisja do spraw pedofilii w kościele?
K.K: Co tam na Odrze słychać?
Rachoń co taka cisza u ciebie?Bo jak podaje frankfurcka stacja radiowa Oderwelle, są już wstępne wyniki badań wody w Odrze, które wykonali nasi sąsiedzi Niemcy.
Wykryto w niej rtęć. W dodatku jej stężenie ma być tak wysokie, że dla pewności zdecydowano się na powtórzenie testów. U Niemców też owcy padają, którą znaleziono w Odrze między miejscowościami Lebus a Reitwein.
Będzie skandal
Dziennikarz ?ledczy: te tvp propaganda ? a czemu nic o rybach w Odrze ? w Wiadomościach materiał w 15 minucie dopiero i trwał tylko 55 sekund ? pożary we Francji były ważniejsze ? haha to ja wam powiem czemu cichutko siedzicie , bo PIS nie zrobił nic w tej sprawie , haha Holecka i ta wasza propaganda w której utonęliście , cudowna będzie jesień i zima :) lecimy lecimy , popiszczycie sobie do Tuska haha na spokojnie
airdrop24: Nie do wiary państwo naprawia błędy kościeonikow ?
MagicFire: Zaraz to będzie sensacja na miarę Smoleńska. Pewnie ktoś zlecił zamach na przykładnych katolików. Prezes musi zorganizować miesięcznice.
Dziennikarz ?ledczy: a kasy z Unii nie ma i nie będzie co jest kolejną NAJWIĘKSZĄ KOMPROMITACJĄ PIS to jakieś tematy zastępcze o wypadku autobusu przez tydzień będą cisnąć hahaha tvp propaganda , gdzie kasa ? nie ma ? a za bilbordy kto zapłacił ??? haha morawiecki jakie konferencje robił 770 mld będzie ulotki do skrzynek w kolorze pis wkładali hahaha co za dno
Piotr Perkowski: super tematy zastępcze ? Polska w ruinie, ale reżimowa telewizja dalej propagandę sieje.
marlena s: Jeszcze z 2 lata i mam nadzieje że znów latami będę oglądał TVP. Wolne od tych skurwysynów pisowskich. Nie nie jestem żadnym POwcem. Ale zrobili moją telewizję na wzór tej róZkiej i tego wam niewybacze. Lech Kaczyński nienależy na Wawelu!!!
Dziennikarz ?ledczy: te pis ? gdzie kasa z Unii ? hahaha znowu miliony PIS przepalił na bilbordy ? hahaha a elektorat pisu co robi ? piszczy do tuska ? haha jeszcze dwa miesiące i zaczynamy odklepywanie jak Najman haha
Marcin - Borys- Borkowski: Ale PIS nabroił w tej Polsce...
Ale będą rozliczenia..
Marcin - Borys- Borkowski: I co ta firma nie wyłudzała VATu?
Sambor Kant: Dlaczego kasujecie komentarze o zatrutej Odrze?!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_8qlWZUdi_I