Dlaczego komedie romantyczne to ZŁO? - bobekltz400


Dowiedz się więcej: *** Uwielbiam komedie romantyczne!:) Ale jest różnica pomiędzy ich uwielbianiem, a braniem ich całkiem na poważnie i sugerowanie się nimi we własnym życiu miłosnym. W tym odcinku mówię o złych stronach komedii romantycznych i przest
Najlepsze komentarze do filmu "Dlaczego komedie romantyczne to ZŁO?":

Ana36920: Czego uczą komedie romantyczne? Że życie to bajka u boku wspaniałego księcia, że wszystko zawsze będzie wow (jeśli przez chwilę nie będzie to i tak na końcu będzie), urodzi im się gromadka dzieci i everyone will live happily ever after (jak w Shreku). :)
marshmallow girl: Jejku jak pięknie tu wygladasz?
Jan Kapera: Czym pornole dla mężczyzn tym komedie romantyczne dla kobiet...jedno i drugie buduje szkodliwe i nierealne oczekiwania... ;)
Moli Moli: Witaj! Przyszedłem tu kupić ziemniaki
M4rcin: Jedyne czego nauczyły mnie komedie romantyczne to to, żeby ich więcej nie oglądać.
Karolina Nowak: Boziu
Actually love to taki cudowny film ?? szkoda ze.2 cześć trwa tylko 15 minut
Karolina Nowak: Najlepsze to :
Love Actually
Pamiętnik
Zanim się pojawiles
Love rosie
Pretty woman
Zmierzch (TAK KOCHAM TEN FILM BO JEST CUDOWNY I PIĘKNY)
Ela Szymczak: Ładna poszewka na poduszkę z Ikea
Marta Bienek: Ja tam lubię komedie romantyczne, ale rzeczywiście nie biorę ich tak do serca ? ???
Mum Bi: dotknelas podswiadomosci, bardzo podoba mi sie ten film; przekaz obraz, dzwiek i gra na emocjach potrafi zaprogramowac umysl (tak dzialaja rowniez np reklamy) trzeba byc czujnym i wiedziec, ze film to fikcja :) oczywiscie, ze powinnysmy marzyc, miec okreslone oczekiwania, ale realne oczekiwania :) pozdrowienia
Micha? Klaman: Ostatnimi czasy spotkałem się z 2 schematami w filmach i ksiązkach. 1) Milioner trafia na "pokrzywdzoną przez los" kobiete i bummm mamy wspaniałą wielką miłość. 2) Często zdaż się również, że 2 przystojnych facetów stara się o jedną kobietę,
a czemu nie mogło by być że 2 piękne kobiety starają się o faceta?
Julia Force: Dobre te scenki
PapayaWZL: moim "lekarstwem" na jakieś rozterki miłosne jest serial SEX AND THE CITY, uwielbiam!! Jest tam tyle sytuacji z życia wziętych, myślę że każda z nas odnajdzie tam podobną historię do tej, która też jej się kiedyś przydażyła :) no i przemyślenia Carrie są bezcenne :)
SZUKAJ?C PRZECINKÓW: "Sypiając z innymi".......
xx_OlciaQ_xx: ja się całowałam w deszczu i to jeszcze w Jego bluzie
najlepiej na świecie <3
StatusC / rsx78re: Komedie romantyczne są złe, bo są monotonne. Ja nie wiem jak można po raz enty oglądac ten sam oklepany schemat. To już odrzuca a reszta jest na filmie :)
TheKrolPik: "Bezsenność w Seattle" chyba njbliższa prawdy komedia romantyczna, o ile spełnia ona "warunki" komedii. Dla mnie jest odrobinę komiczna.
Deena Shan: Znacznie lepiej relacje miłosne są pokazane w grach z gatunku visual novel jak chociażby Katawa Shoujo, gdzie ważnym aspektem jest akceptacja swoich słabości.
Coriander: Romcom'y są rzygliwe
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qfeebbSfiXs