Prototypowe MZ nieodpalane od 1983 i jazda na MZ 1000 - Jednoślad.pl: Motocykle i skutery


Dobra, wygraliśmy milion w totka. A nie, lepiej! Jeździliśmy w UK na MZ 1000SF i trafiliśmy na prototyp wyścigowej MZ 250 nieodpalanej od 1983 roku. Możemy umierać. Wszystko dzięki Maćkowi i Robowi. To nasi nowi najlepsi kue!
Komentarze:

Oloo Mannnmm: Fajny materiał ale dźwięk bardzo słaby mikrofony się kłaniają panowie, pana w zielonej bluzie mało co słychać
Mirek Dobek: Zajebista wyprawa Jesteście najlepsi
Oskar Formula: Wow... tyle napiszę...
Rafael Kenoisej: super że to pokazaliście...
Tobiasz Kukie?a: Ósmy! Jak zawsze nigdy pierwszy... :/
Mati Mateo: Fajne tuono w tle :)
Sven: Szanowni Państwo i Widzowie, zwracam się z zapytaniem, bardzo dla mnie ważnym, a nie mogę się odnaleźć w sieci, żeby coś znaleźć, nawet nie wiem czy takie rzeczy istnieją. Chodzi mi o motorower/motocykl 50ccm, ale koniecznie z automatyczną skrzynią biegów. Proszę o pomoc, gdzie takich szukać i jak rozpoznawać czy dany motorower ma skrzynię automatyczną czy manualną? Co musi być wpisane w specyfikacji? Nie posiadam prawa jazdy na motor, ale z racji tego, że mam ukończone 36 lat, mam nabyte prawo do użytkowania takich pojazdów na dowód osobisty. Nie zależy mi również na wyżyłowanych osiągach itp. Dla mnie liczy się wygląd, automatyczna skrzynia biegów i wygodna jazda, głównie rekreacyjna. Pomoże ktoś gdzie mogę takich szukać, lub jak to sprawdzać czy dany motorower ma takową skrzynię? Z góry dziękuję za pomoc, każdemu kto udzieli jakichkolwiek informacji. Jeszcze chciałem zaznaczyć, że nie chodzi mi o skutery. Pozdrawiam!
tuzmenn: W triumph sprint 1050 tez bak puchnie. Super odcinek
Adrian: Rob z Grupy Fani i Posiadacze MZ ETZ :D
Tomasz Skoczylas: Wincyj. Chcemy wincyj tych wideo :)
Tomasz Skoczylas: A tak po za tym czapki z głów dla tego gościa od mz-etek !
Jacek Szczepan: Tam był Simson ✊️ ???
Micha? Grekus: Kiedy ten zlot w Wieluniu MZ ?
S. Z.: Czy to szaman?
S. Z.: Hanysy
Roman Reinert: Z tą mocą może być tak, że czytało się o tym dawno i przez lata człowiek się przyzwyczaił do takich wartości. I teraz już nie ma takiego wow.
Tak samo mam jak czytam o mojej VTR Firestorm. A potem wsiadam a tu normalny motor?.
piniu1986: GDZIE SĄ SIMSONY, GDZIESĄ simsony, gdzie są simsony. No dobra tym razem MZ 1000 wygrywa. Ale czekam i tak na simsony.
Tomek Szubert: Witam panowie. proszę o namiary na właściciela tych ,,skarbów. Pozdrawiam
Luki mmc: Testowałeś model F z liniowym oddawaniem mocy a nie z narowistym modelem S....Doucz się trochę a nie subskrybentów wprowadzasz w błąd.
W?dkarstwo ST: Panowie ale nas,, psycholi " jest więcej na wyspach ??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jnxJ7A2Jntc