Cały Świat Widział Jak Prezydent Duda ŚCIĄGAŁ! W Tle Pogrzeb Elżbiety II Analiza Ator Finanse - wideoprezentacje


► Groźba ustawa procedowana ► ► Mój Tik Tok ► wideoprezentacje ► Mój Twitter ► ►Fanpage naszego kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► Cały Świat Widział Jak Prezydent Duda ŚCIĄGAŁ! W Tle Pogrzeb El
Komentarze:

?ukasz Janda - JANDATECH: Materiał o dupi e .. strata czasu ... to dup a jest
merlin79: U nas nie ma Prawa....jest za to bezprawie...więeç ustawy są nic nie warte
D. Weise: No chciał, żeby dobrze wyszło w tym stresie na takich wysokościach. Mógł przyjść z arkuszem A4 oficjalnie go w reku trzymając.
BJK Mdic: Co ty pieprzysz? Gość z "godnością" ściąga z kartki bo ma problem z zapamietaniem dwóch zdań, a ma prawo do wciśnięcia przycisku uruchamiającego atomicę? Jprdl.
Przemyslaw Kubalka: E tam, lewą ręką napisał patrząc się w księżyc, prawą ręką podcierając nos.
A: Nie potrzeba robić afery z powodu takich pierdół
Ela Nabulsi: ?????Dwa manekiny ??
Ela Ela: Witam Serdecznie! Ta sprawa jest niezmiernie ważna dla wszystkich Polaków i Polek,o tym stanowi treść filmów w internecie.Pierwszy p.t.,,NADCHODZI ZAMORDYZM!,WNIEŚ SWÓJ SPOŁECZNY SPRZECIW!,drugi p.t.,,POLSKĘ CZEKA KATASTROFA?,WYPRZEDAJĄ POLSKĘ!,życzę wszystkiego dobrego.
Rob: Przeciez ten gosc to karykatura polskiej polityki.
Szcz?kajew: Dudu to dudu ?
Rolo: No ale chociaż jakoś się przygotował , to widać jak zdał maturę może.
Ostra Jazda: Jaki obciach, przecież to nie jest Nasz ani wieszcz ani prezydent Polski!
Jack Fisher: Zjeżdzał z kartki bo najprawdopodobniej pisał po angielsku, a jego angielski to już nie raz słyszeliśmy jaki jest fatalny.
John Kosciukiewicz: ILE RAZY DAJE PLAME ???
CO POWIEDZIAL PODCZAS WIZYTY WICE PREZYDENTA USA.
JESTEM OBYWATELEM AMERYKANSKIM POLSKIEGO POCHODZENIA....
JEST MI WSTYD !!!
S?awomir Olczak: O rany! Ale plociuch z tego pana Krzysztofa no naprawdę... Przecież to dobrze że pana prezydenta buty nie piły i nie musiał ich ściągać z nóg... Humor satyra ????
andrzej torba: ta cała trójka, on on i ta nieboszczka są sobie warci, duduś nie jest dla mnie prezydentem, duduś lepiej, ale trochę lepiej wychodzi ci palenie świec na menorze
blue blue: Ani nikt tego nie widzial,ani nikt na swiecie tego nie komentowal.A juz napewno nie w Wielkiej Brytanii,gdzie dla wszystkich byl najwazniejszy pogrzeb Krolowej i rodzina krolewska.Komentarze sa tylko w Polsce.Taka prawda.
Teresa Stepanowicz: Już dawno mówiłam, że nie należy go wypuszczać nigdzie za granicę, bo narobi obciachu i wstydu! Potem my, zwyczajni obywatele, będąc gdzieś w innym kraju, wstydzimy się przyznać do tego, że jesteśmy z Polski! Niesamowita żenada, głupi wyraz twarzy, pełna kompromitacja!!!
Marcin Sykulski: Krzysiek słuchaj politycy nie po politologii, minister zdrowia bez studiów medycznych, minister rolnictwa nie po rolniczej szkole, minister finansów nie po bankowości i.t.p. i t.d. to jest cyrk. Wiesz to, jak być chirurgiem będąc spawaczem. Po prostu kraj nowych możliwości
AndREW: # dobrze ze nie przemawiał po angielsku :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uyHx5Mhnq_A