iPhone 14 Pro Max vs Samsung Galaxy S22 Ultra | Który lepszy? Porównanie - Robert Nawrowski


iPhone 14 Pro Max to najnowszy i najlepszy flagowiec od Ae. Galaxy S22 Ultra to na ten moment najnowszy flagowiec Samsunga (choć S23 za rogiem). Który z nich jest lepszy i pod jakimi względami? Ten film musisz zobaczyć! Dołącz do kanału i kliknij dzw
Komentarze:

Rob Snob: Samsung miażdzy iP pod wzgledem zdjęć, jedynie do czego można sie przyczepić to spory lag out w samsungu wiec zdjecia w ruchu w ip dużo wyrazniejsze, nagrania wideo zdecydowanie iP, tak samo bateria czy jakosc na glosnikach
wymiatacz _: Ostatnio widziałem Samsung Galaxy S22 Ultra za 4 759 zł ja czekam kiedy cena będzie 4000 zł wtedy kupię chyba, że s23 ultra będzie już z aparatem 200
Kedra: Czy ekran iphona przez AOD nie będzie się wypalał?
Shokata: od 10 lat używam iPhonów i boję się przesiadki na androida. Mam już cały ekosystem zbudowany wokół apple ale te zdjęcia są zdecydowanie na korzyść samsunga.
marek cebula: Jak zdjęcia nocne?? bo to jest bardzo istotne....
Marek Kalemba: Robert świetna recenzja oczywiście szanuję tych którzy wolą iPhony ale według mnie zdecydowanie lepszy jest samsung Galaxy S 22 ultra oczywiście różnice między samsung a iPhone mimalne jak dla mnie... ???
Jackazz666: Oglądam na 14 pro max
Szepty Techniki: Hej Robercik!! Fajny materiał, gratz. Na niekorzyść Samsunga przemawia jeszcze jedna sprawa - ostatnio mrwhoistheboss czy jak mu tam, wypuścił film odnośnie puchnących baterii Samsunga i nie są to pojedyncze przypadki. Problem dotyczy nawet 2 letnich telefonów, wiec coś jest na rzeczy. Dla mnie osobiście na dzień dzisiejszy idealnie by było gdyby google wprowadziło pixele na polski rynek oficjalnie. To by była petarda bo jednak brak 5G w nowoczesnym telefonie, który planujesz zostawić sobie na lata - kiepski pomysł, co nie? A samsung... no cóż, ile lubię tą markę bo miałem wiele ich telefonów - mam coraz więcej "ale" do nich. Od procesorów dla europy, poprzez te akumulaory, jednak brak optymalizacji na odpowiednim poziomie... ehhh.... głupie czasy nastały bo poważnie rzecz ujmując nie ma w czym wybierać jeżeli chcesz kupić topkę i mieć spokój na lata.
High Vibes: Bardzo dobry materiał? Biorąc pod uwagę że jak się poszuka promocji można kupić S22Ultra za 70% ceny IP14ProMax to odpowiedź jest oczywista?
Pawe? Sieradz: Wygladasz w okularach jak znany YouTuber SuperSaf
MES QUE UN CLUB FC BARCA: Zdecydowanie s22 ultra
Top 10: Jaki jest sens porównywać telefon za 10 tysięcy złotych do telefonu za 5 tysięcy złotych?
Bartosz Tomasz Wo?niak : Świetny materiał Robercie zdjęcia zdecydowanie lepsze na Samsungu 22 ultra.Pozdrawiam
TheOneWhoKnows: Po Twoich materiałach wideo z dwóch urządzeń totalnie wybieram S22 Ultra, jednocześnie nie rozumiejąc w czym tkwi "legendarność filmów z iP". Ujęcia wideo o wiele bardziej przypadły mi do gustu na S22U. Co do zdjęć - bezdyskusyjnie wygrywa Samsung.
TheOneWhoKnows: Face ID jest usilnie pchanym rozwiązaniem blokady ekranu, które jest 100x mniej wygodne. Telefon leży na biurku, w SM wystarczy położyć na ułamek sekundy palec i urzadzenie jest odblokowane, podczas gdy iPhone'a zawsze trzeba podnieść i przystawić do ryja. Huawei Mate 20 Pro też próbowało z FID i w następnym modelu z tego zrezygnowali. I słusznie.
Robert P?u?y?ski: Dzień dobry Panie Robercie jak zwykle recenzja pierwsza klasa dziękuję
gabberek k: Jeśli chodzi o zdjęcia to wolałbym Iphone'a, ALE jeśli chodzi o wideo to wolałbym Iphone'a ;)
Rad: Miałem jednego i drugiego. W Samsungu denerwowały mnie animacje ,bateria,i zagięty ekran. Na plus aparat. W iPhonie zirytowała mnie ta wyspa i ogólnie nudaaa. Więc kupiłem Asus rog phone 6 pro. To jest bestia!!!!!
Ja Sam: A mnie ciekawi temat baterii w Samsungu pod katem trwałości. Ostatnio Mrwhostheboss zrobił materiał o pęczniejących bateriach w Samsungach - w tym w modelu FE sprzed 2 lat! I choć jestem fanem Samsunga, to trochę obawiam się inwestować w tak drogi sprzęt, który nie trzyma jakości przez ok 3 lata.
Ps. Na reklamację w.w youtubera, Samsung nie odpowiedział.
Alwis DGer: S 22 ultra win the best handphone 2022
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HFe2_0BNoec