Następca Thanosa? KANG 7 rzeczy, których nie wiesz! Marvel, Avengers, Iron Man, MCU, Ant Man - Dafuq


►Instagram: ►Pytania/Współpraca: ►Dzisiaj mam dla Was zestawienie ciekawostek i informacji na temat nowej postaci wkraczającej do MCU Kanaga! Miłego oglądania! ►Sprzęt który używam: Laptop: Fotel: Biurko: Myszka: Klawiatura: #kang #marvel #ave
Komentarze:

Piotrek Patelnia: Nie wiedziałem tych 7 rzeczy o Kangu... Prawdopodobnie
Szymeq.haizaki: Wnuk Reeda Richardsa więc MCU uznało że najlepiej zrobić go czarnoskórego bo poprawność polityczna. Fanów mają gdzieś tym bardziej że w komiksach wiele razy była pokazywana jego twarz.
Kamionek 2.0: Siema Dafuq lecimy z odcinkiem !
Dafuq: To co, cieszycie się z pojawienia się Kanga w MCU? :)
Kamionek 2.0: Szczerze ? to aż tak głęboko nie sięgam do Marvela bo pierwsze słyszę o tym Kangu ale wiem że Lobo przerobił by go na "Damę do towarzystwa" ?
KAZ10R KZR: Fajnie by było gdyby Kang Wygrał część obecnych bohaterów zginęła i w kolejnych filmach wprowadzanie nowych bohaterów aż do finału gdzie Kang przegrywa
Adisonek17: Dzięki ci mordeczko za objaśnienie takiej potężnej postaci
Kamionek 2.0: Dafuq twoje materiały są coraz lepsze i nie mówię tu o tematyce a o przekazywaniu informacji. Są treściwe bez gdybania "co by było gdyby?" Życzę ci jak najlepiej bo widzę jak się rozwijasz. Brawo!
Atmosphere: Dzięki za odcinek o kangu?
maniakelll S: Fajny odcinek, czekam na udaną fantastyczną czwórkę , i x menów ?
TommyShelby: Oby dali beyondera w secret warsach.
BercikHz: Mam nadzieje ze wykorzystają potencjał tego anty bohatera. Gierka LEGO Marvel 2 mega fajnie to pokazała. Locze na cos podobnego albo lepszego
st74rp: Paaanie, nikt nie zastąpi Viktorka Dooma
Filip Wiszniewski: I like wlatuje!!
Joszko8300: 3:43 to nie czasem ten z "X-men apokalipsa'" ?
Rafa? Zió?kowski: Kolejna porcja przydatnych informacji z uniwersum MCU? , i jak zawsze świetnie zrealizowany odcinek a ocena niezmiennie ta sama??
Kamionek 2.0: Ja czekam na Czarną Panterkę ?
Krzysiek K: Tak
Pasza713: Na bogato. Czuję się jakbym poznawał na nowo całe universum. Albo zderzył się w ogóle z czymś nowym. Może uda się obejrzeć wszystkie, nadchodzące produkcje :)
Poprostu Nazwisko: Już to mówiłem i powiem jeszcze raz. Algorytm yt to gowno
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yJ789yUJbTM