Reparacje wojenne dla Polski od Rosji? | Dr K. Jabłonka | Republika po południu - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Janusz Stepaniak: Śmiało Dr K.Jabłonka! Szable w dłoń i na Kreml!
Marian Lazarski: jak we włoszech / jeżeli włosi żle wybiorą to mamy narzędzia jak z polską / dopuki Sikorski będzie takie kompromitujące wpisy wysyłał jako członek PO to PIS nie przegra wyborów.
Jacek Miaczy?ski: "Reparacje" od Rosji i Niemiec , to propagandowa hucpa, mająca ukrc problemy ekonomiczne polski , która nie jest w stanie wyegzekwować kasy z UE ,ale dzisiejsze stacji energetyczne polski nie jest w stanie powtrzymac wywózki wegla do N iemic,ani zagrozić Rosji.BZDURY < BZDURY I JESZCZE RAZ BZDURY DLA NAIWNYCH IDIOTÓW !
Jacek Miaczy?ski: Już nie tylko nie mozna korzystac z TV ale tez internetu , zeby nie być narazony na absurdalne kłastwa prostytutek medialnych. A to Rosja przegra wojne i odda Krym ,a to "reparacje"-jak te szmaty medialne nie mają wstydu głosic te g€poty ! za kase bredza absurdy .
Jerzy Blazejewski: Ja uwazam ze nalezy po liczyc straty Jakie Polacy poniesli od Rosji I CCCP a czy za placa to zobaczymy w tej chwili nawet nie wiadomo ile maja placic I co maja oddac co ukradli
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1CLwEFUTuYk