Kto wyciąga ręce po polskie zasoby? - eMisjaTv


Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 Już w najbliższy poniedziałek, 10 października, odbędzie się nadzwyczajne w
Komentarze:

Zenek Kokosz: Hasarski hieny
Anna Or?owska: Zstanawia mnie dlaczego Winnicki zachowuje sie jak ta banda z wolsttrid ..bo ja tak widze , zamiast stanowczo stawiac sie banzie nierzarzadu
Vzy sam ma korzysci mahatkowe z z tejgo pacholka .wierzylam w niego a okazujeje sie oszust
Zofia Skarbek: Przedstawiam taki hipotetyczny (myślę, że bardzo realny) scenariusz: PZU i PKO są przejmowane przez obcy kapitał, akcje uprzywilejowane (złote akcje) są zaskarżone przez obcy kapitał do sądów międzynarodowych, gdzie obcy kapitał wygrywa. Rozumiem, że wtedy z 49,9% Skarb Państwa nie decyduje w sprawie funkcjonowania Spółki. OFE przecież też nie są polskie (Nationale Nederlanden?).
Zofia Skarbek: Brawo ??? Dziękuję! ?
Barbara Pszczo?a: Wodór jest paliwem bliskiej przyszłości...dlatego wielki szacunek dla Pana Inżyniera za świetne merytoryczne wizje...
Dziękuję wspaniałemu Gościowi i Panu Redaktorowi za podjęcie tego bardzo ważnego tematu!
micha? duzy: I wg prawa unii( antymonopolowego) będziemy musieli odsprzedać Czesc tak jak po fuzji lotosu z orlenem, mol Czesc przejął!!!!! Smierć dywersantom !!!!!!
micha? duzy: Luk kul się zmienił w amic
Wiktoria z Pomorskiego: Wiadomo Kto ! pazerni złodzieje,ktôrym jest ciągle mało i mało??????
bozennak123: K..wa mać! Jesli jest tak, jak powiada p.Tytko - jeśli ONI oddadzą nasze złoża - to stanie się jasne dlaczego kierowanie Orlenem powierzono wójtowi Pcimia. Jakże to częste w Polsce! Rządy zza pleców ! Tak rządził Berman, Różański, druga linia która miała decydujący głos ale w gruncie rzeczy NISZCZYŁA Polskę.
Elzbieta Kocemba: Jesteśmy z wami
Jerzy Stacharski: Dziękuję i pozdrawiam.
Robert Podgórski: Ja się kurła pytam gdzie są Polacy.....? ......
XYZ wQrwliwy: +++/
Wesley Drozd: W jaki sposob Polska ma placic za mienie bezspadkowe (just act 447). Zamyka sie kopalnie tylko po to ,aby cebulaki mogli zgazowac wegiel a gaz wyslac przez gazoport w Swinoujsciu.
JOLINAE: Wejdźcie na Pińskiego. Jasno mówi o stworzeniu oligarchów na wzór Rosji czy upadłego kraju! Te tzw. fuzje, przejmowanie innych spółek SK, prasy, handlu, itd., ma stanowić przede wszystkim finansowe zaplecze dla PiS. Tyle że ten kurdupel bez pojęciaczegokolwiek nie ma pojęcia o gospodarce, o ekonomii, o tym, że w Orlenie Polska ma ok. 30% udziałów, więc pójdą akcje PGNiG w obce ręce, że PGNiG ma wszystkie koncesje na wydobycie surowców wszelkich...; ergo: nic nie będzie polskie, a temu się marzy, że miliony na kampanie będzie miał! Te szkodniki i sprzedawczyków o korzeniach wiadomych, trzeba odsunąć raz na zawsze od władzy! PO Nie lepsze! Nie myślcie, że PO będzie pro-nasze! Kanał: dla pieniędzy oraz Ator: przekręt energetyczny! Wszystko to mówi!
conscientia in indicem: 25:33 min. SKANDAL powiedzieć to tak jakby nic nie powiedzieć ?
JOLINAE: 447 w tle! Nie widzicie?!
Borg Toronto: Nie chce obrażać ale musze ten pan Krzysztof to debil, niech tu nie wraca
eMisjaTv: Drodzy widzowie, gorąco polecamy wspierać nasz kanał finansowo, gdyż jedynie dzięki tym wpłatom możemy sobie pozwolić na pełną szczerość i rzetelność przekazu. Media komercyjne łagodzą treść i nie poruszają niewygodnych tematów w obawie przed utratą wpływów z reklam. Nas to nie dotyczy dopóki widzowie utrzymują naszą stację. Innymi słowy to Państwo decydujecie o jakości treści na naszym kanale. Polecamy więc zostać naszym patronem: /emisjatv lub dokonać wpłaty przez PayPal na adres: redakcja@emisja.tv a przede wszystkim polecamy dokonać wpłaty na konto naszej fundacji: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 pisząc w tytule "Darowizna dla fundacji Inicjatywa Przeciw Cenzurze".
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WrgBTubd79U