DOSTAŁ 171 000 ZŁOTA !!! Błąd Naliczania Złota w World of Tanks - Śpiewające Brzdące - Piosenki dla dzieci


Bug z goldem w nowym trybie! Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał ► FACEBOOK ► Twitch ► Donacje (Paypal) ► Donacje SMS, Dotpay Dotacje inne formy (PaySafeCard i inne): Powtórki (Wasze Epickie Bitwy)► Linki do rejestracji w gry, które miał
Najlepsze komentarze do filmu "DOSTAŁ 171 000 ZŁOTA !!! Błąd Naliczania Złota w World of Tanks":

Bruno Chwastek: Mogli by zrobić wspułczesne czołgi z okazji
jakiegoś święta. :-)
Marcin Szpak: Dzięki za info
Tomasz Wawrzynkiewicz: Ja za nie wykorzystane złoto (85000) dostałem podziękowanie i 2 dni premium plus aż 150 golda no SZOK!!!!
Another: "no i sobie nie pograją, HE HE HE"
GGONER: Jak ja nienawidzę Clickbaitów...
M Jaro: jak klan dużo grał to najaktywniejsi gracze dostawiali jeszcze więcej, ode mnie gość dostał 265k
Refal 1146: Ja za gry klanowe dostalem 150tys zlota :) chwala Bogu ze 75tys przetopilem na kredyty a 75tys na wolne doswiadczenie. Narazie blokady konta nie dostałem hehe :)
AlienStevy: I jak on dostał 171 500 złota :O
Haschan PL: Jakoś mnie to nie dziwi że WG od zawsze faworyzuje graczu z Rosji- tylko zabrali golda a graczy z poza Putionki zablokowali... Dlatego nie gram wot od 2 lat...
Hubert Czarnecki: Gracze wydają a nie "gracze wydawają"...Multi na miłość boską.
imperator ja: kiedyś w WOT Blitz był bug umożliwiający w bitwach treningowych farmienie kosmicznych ilości kredytów. Wtedy WG konfiskowało WSZYSTKIE kredyty które w ten sposób się zrobiło. Jednak jeżeli na osoba nie posiadała tylu kredytów to kwota była windykowana w formie czołgów, wyposażenia itp.
Taki Tam: Ja dostalem konto premium na 999 LAT i gówno. Nie ma.
Przemys?aw Zarzycki: Multi mam pytanie, co byś zrobił jak byś dostał 171 000 złota i nie wiedział że to jest błąd? ;)
Kaktus Adas: Cześć sami zje wali sprawę a jak zawsze nas chcą udupcyć tego jestem pewien na 100%, bo my i tak jesteśmy gorsi od ruskich patałachów tak jest nie tylko w grze, ciekaw jestem czy gdybym to jak się nie wywiązał co by się wydarzyło
Kaktus Adas: to po wprowadzeniu takich czołgów wszyscy będziemy grali na tych maszynach a reszta maszyn zgnije w garażu, wejdą zobaczysz jak tylko skończą się pomysły ruski potrafi :):)
sitryn: CHLEJĄ W ROBOCIE ;}
furumux: e to nic a blad operatora sieci komorkowej w UK w 2013 gdzie premiowane SMSy byly za free w weekendy ... kto wiedzial nabil sobie goldzika na pare lat do przodu.
arinexio pl: A WG ma ograniczoną ilość golda czy może sobie robić ile im się spodoba złota a czy WG ma konto na wocie a jeśli ma to może sobie dawać jakie sobie chce premki i czołgi z drzewka ???
NewMulti2k: Co jak co na rosyjskim serwerze poradzili sobie z problemem, ale u nas poszły blokady :(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MIyl57RgmPQ