Dzisiaj Informacje TV Republika 23 11 2022 - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Widze I opisuje: Znowu Tusk ma interes z Niemcami
Mirgal Galmir: Żadna obrona przeciwlotnicza nie jest w 100 % pewna. Bezpieczeństwo można poprawić przywracając do użytku stare i budując nowe schrony. Przykład brać ze Szwajcarii.
Krystian Radecki: Jebać Załeńskiego niech żyje polski nacjonalizm
Krystian Radecki: A w tupolewie pewnie kaczki brat bombę niewidzialną podloźył
Krystian Radecki: Ludzie pranie mózgu pisiory wam robią a. Wy łykacie to pierdolenie jak kaczki
Krystian Radecki: Ale niedługo wybory i wyjebiemy tych pisioruw i Ukraińców
Krystian Radecki: Zlożyłem się że znajomymi na rakietę dla kaczki i Załeńskiego oszusta zamierzamy wystrzelić was na Marsa tam możecie opowiadać te kity
landofpc: Czemu wy jestescie oszolomami? ukraina mylnykiem pokazuje jaka jest naprawde. to samo co ruski tylko teraz potrzebuja pomocy.
Krystian Radecki: I zabierzcie tego idiotę Rydzyka bo jego też mamy dość a i Dudę Bennda sobie z Załeńskim dobrze robić
Jim Stephanson: Pani Beata Kempa ? ?? † ?
Chess Player: polska gówno dostanie!
Kamil Wolski: Ta ruda wycofał patrioty a teraz chce niemiecka kopułą. Jak Niemcy przekazują zardzewiała broń do Ukrainy. Rudy. Stul pysk.
Kamil Wolski: Te rakiety w rejonie lwowskim to skąd leciały?
Kamil Wolski: Zaczynam wierzyć że ta rakieta była rosyjska. Ameryka siedzi cicho bo Chiny i Korea. I nam też kazano siedzieć cicho. Widzieliśmy już jak rosyjskie rakiety trafiają w wyrzutnie. Elektronika z pralek.
Kamil Wolski: Ale manifestacje rosyjskie w Berlinie były dobre. Ja dziękuję taką kopułę. To jest śmieszne aby Niemcy którzy nas chcą wykorzystać bronili nas przed naszym wrogiem kiedy to ich sojusznik. Oj dniu doniu. Sprzedałeś już matkę żonę teściowa córkę i syna? Syna sprzedałeś za reklamówkę z biedronki.
Arek: Inteligentne roboty, super drony i rakiety a nie amerykanski zlom typu Abrams!!!
Kamil Wolski: Kopułą która zaczyna się na przedmieściach Berlina i kończy zaraz za. Nawet Francuzi się wkurwiające na nich. Na miejscu Amerykanów zabrał bym bombki. Może się okazać że to nie Polacy są nazistami. Właściwie to już widać.
Zbigniew Zaliwski: tUSK TO KLAMLIWE JADRO NAWET NIE KUTAS
Beata Xyz: Lewandowski w wywiadzie dla Polsat Sport powiedział jasno: w Polsce panuje atmosfera wojny i niepewności, ciężko grać gdy moją ojczyzną rządzą zdrajcy i podżegacze wojenni. Nie będę strzelał dopóki nie odejdą.

Także bando sługów ukrainy pis won!
Marcin Szczepanik: To jest poprostu gra Tuska.
Ta rakieta to był i nie był przypadek bardzo ciągną nas Polaków i Polskę pod zabór Niemiecki.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IlD0ckCgmnY