10 faktów, których nie wiesz o ZUS TOPOWA DYCHA] - SciFun


Mimo tego, że każdy z nas wie czym jest ZUS to jest to temat owiany dziesiątkami mitów. W dzisiejszym odcinku obalimy kilka z nich! ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, któr
Najlepsze komentarze do filmu "10 faktów, których nie wiesz o ZUS TOPOWA DYCHA]":

Mastrefo: Dali ci emeryturę 5000 zł ?
jakub skrobala: Bismark tfu
Maurycy Maziuk: ehh, ja w pełni rozumiem, że to jest taka praca- kanał rozpoznawalny, dużo osób ogląda, to ktoś się zgłosi z reklamą, SPOKO! To Twoja praca, Ty się z tego utrzymujesz i tak trzymać, duży szacun za wiedzę i pracę włożoną w przygotowanie tego, ale... Jak ktoś już niżej wspominał, szanuj swoich widzów i gdy następnym razem będziesz produkował tak mocno propagandowe lokowanie produktu, po prostu uprzedź . Wtedy wiedziałbym, że nie warto tego nawet odpalać(wiadomo, reklama ma swoje prawa i musi być skuteczna, więc nikt prawdy i suchych faktów tutaj nie poda, bo to byłoby marketingowe samobójstwo) a tak nasłuchałem się bzdur(pomijając historyczne wprowadzenie) i poczułem jakbym słuchał czytanych pasków z TVP Info. DUŻY minus z mojej strony za, niestety, pusty i bezwartościowy chłam.
Rafix35: Zakład utylizacji szmalu
Krzysiek Chojnacki: *Odcinek sponsorowany przez Zakład ubezpieczeń społecznych.
psyko punkz: a skad pan Mateuszek wezmie te 10 000zl i 5 000zl?
konfeush: Program sponsorowany. Uwaga, audycja posiada lokowanie produktu i propagandę rządową.
Jerzy Radzewicz: Czemu by tak nie było emerytury od urodzin, potem pójść do pracy i zarabiać bonusowe 10000 zł albo chociażby pare srebrników.
Ewa Waszczynska: Posłuchać tego to ten ZUS to jakiś dobrodziej za wszystko kasę daje.Ale rzeczywistość jest zupełnie inna.Ktoś pracował 40 lat i nie wziął ani razu emerytury pytam gdzie ta kasa odkłada na przez tyle lat.Okradają obywateli i taka prawda.
Pawe? Rybak: Wychodzi na to ze ten ZUS nie jest taki zly :)
Kamil Luton: I tak sa bardziej korzystne systemy niz ten wasz. Czemu w Wielkiej Brytanii wszystko od lat sie odbywa na stronie internetowej . Jak zalozenie firmy jest banalnie proste. Skladka kosztuje tylko 60 zlotych do tego kwota wolna od podatku 11 500£ . + Wy wysylacie emerytom / rencistom raz na miesiac pieniadze. A czemu nie to samo co tydzien? . W Wielkiej Brytanii Emeryt/Rencista bierze to co wy wysylacie raz na miesiac on tutaj dostaje to co tydzien czyli 4x wiecej . A skladki sa 8-10x tansze jak to sie dzieje ? Do tego jak to sie dzieje ze wprowadziliscie 75+ leki (z limitami na dodatek) , w Wielkiej Brytanii jest to 60 lat (do tego nie ma zadnych limitow na leki) ... Do tego wy popieracie czas pracy 35 lat minimalny , a w Wielkiej Brytanii jest 11 lat minimum pracy, dlaczego wy nie oplacacie czynszu/wynajmu/raty bankowej za dom/mieszkanie emerytowi/renciscie tak jak to ma miejsce w Wielkiej Brytanii ... Jak to sie dzieje ze wasza usluga jest 8-10x drozsza od brytyjskiej a wy dajecie 4 x (albo nawet liczac leki i splate czynszu/wynajmu wyjdzie ze dajecie 10-15x mniej a dalej jestescie drozsi od Wielkiej Brytanii ) . Czy jesli popelnilem blad pracujac 8 miesiecy w Polsce mam prawo zabrac swoje pieniadze z waszej instytucji bo nie bede chcial z tak drogiego i malo dajacego systemu korzystac.
shikerius: Nigdy więcej nie obejrzę filmu z tego kanału. Propaganda.
Andrzej Sienkiewicz: ZUS fus NFZ i po pieniądzach xD
GMD Tube: Dajta wincy 10000+ za nic
Jakub Chabowski: Niby nie płacimy składek na ZUS tylko na siebie??? To dlaczego jeśli nie zapłaciłem składki na ubezpieczenie zdrowotne, a nie korzystałem z usług lekarzy. ZUS mimo wszystko nakazał mi zwrot (nie zapłaconego im characzu) tych składek??? Zwrot komu i za co??!! Nie oklamujmy się. ZUS i podatki to zwykła i obowiązkowa dania. Niewolnik zawsze musiał pracować na Pana i płacić Panu za ochronę. Od jaskini po podrurz w kosmos nic się nie zmieniło.
?uczys?aw: jak nie bylo emerytur byo lepiej, bo rodzilo sie wiecej dzieci, i nie bylo problemow demograficznych
Hatra Aku: Za ten odcinek usuwam subskrypcję pa
Niewolnik Prowadz?cego: SYSTEM EMERYTALNY JEST SWIETNY DZAŁA TAK ŻE PRACUJESZ NA SWOJA EMERYTURE I NA EMERYTURE INNYCH
3 dziubasy: Ksiądz na religii- Kto uratował Mojżesza?
Mój kolega- ZUS Opole?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=02ZFe0OXPUw