Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 13 Nomad i Peebee - Hejłobuzy


Oto trzynasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect Andromeda (lub jak kto woli: Let\'say Mass Effect Andromeda). Tym razem kontynuujemy wątek fabularny naanecie Eos po raz pierwszy obejmujemy kontrolę nad Nomadem i poznajemy Peebee. Produkcja zost
Najlepsze komentarze do filmu "Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 13 Nomad i Peebee":

Emanuel Curlej: Tym pojazdem musisz kryć się nieraz w cieniu
Monika Zawada: dobry odcinek
Kewin Nieznany: cześć sarge
Mikey: Sarge da się poprawić czytelność napisów bo na jaśniejszym tle mało co widać :/
Kamil Wawrzyniuk: Pytanie do widzów:
Czy w tej części też występują dobre i złe zakończenia?
cheper12 effect: Cześć Sarge. Fajny film. Nomad fajnie wygląda i działa. Taka trochę bardziej wyścigowa i dużo lepsza wersja Mako (lubiłem ten czołg). Powinieneś sobie jednak znacznie ulepszyć broń lub kupić już lepszą. MASZ w końcu już trochę tych kredytów. W jednym ze sklepów na TWOICH filmach widziałem jeden z Twoich ulubionych karabinów szturmowych - M-96 Motykę. Proszę, może byś go kupił. W końcu chyba masz do niego mały sentyment z Mass Effect 3, prawda?
Cheper
P.S.
Peebee to fajna asari, taka inna i ciekawsza. Bardziej humorystyczna.
MrVader75: Sarge nastaw się na to, że w tej części używanie skilli daje znacznie więcej niż w trylogii, a bronie nie są już takie OP (no chyba, że te stworzone, z odpowiednio dobranymi ulepszeniami) jak w trylogii. Tej gry nie przejdziesz na normalu z taką łatwością strzelając samym pistoletem czy karabinem :) Zwracaj uwagę, aby, w miarę mozliwości, mieć przynajmniej jedną umiejętność, która jest katalizatorem i jedną, która jest detonatorem (są przy nich znaczki/opisy). Zarówno Ty jak i Twoi towarzysze mają takie umiejętności. Jak Ty rzucisz katalizator, a Twój towarzysz ma detonator, to oni będą detonować kombinacje (na wyższych poziomach trudności działa to sprawniej, na normalu czasem się gubią, albo rzucają za późno albo rzucają przed Tobą) i na odwrót.
Prowilny Polak Karol: Już lubię Peebee. ?


Ciekawa sytuacja była jakaś teoria na temat tego że w ME: Andromeda, też miał być Mako, tylko że ulepszony, ale teraz widać że tą teorię moża obalić, gdyż okazało się że w ME: Andromeda, mamy pojazd o nazwie ND-1: Nomad.
Jakub Dzierz?cki: Muzyka pls
4Ever ID10T: sarge masz bardzo klimatyczny głos
Piotr Stachurski: Mi się nie podoba ten (nawet nie wiem co to...) czarny pasek na jej oczach, z Liarą to nawet porównania nie ma
XxHagenXx: 1:34 Śliski piasek?
PoPoSBT: Czu autorzy musieli pisać Staleryt zamiast siarczek cynku do cholery !
Zevr Zevr: Uśmiechałem się jak próbowałeś wjechać nomadem na pierwsze wzniesienie. Gra niezbyt dobrze objaśniła jak przełączyć napęd na wszystkie koła :D i sam miałem z tym problem :P. Co do odzyskiwania SPŻ, wystarczy że udasz się do najbliższej stacji przesyłowej i wysiądziesz z nomada i odzyskasz cały pasek. Możesz tez wrócić do jakiejś strefy za bariery i tam pasek się zapełni.
Wcześniej pisałem o sprzęcie w trybie multi i niestety ale pomyliłem się. Tego sprzętu jednak w trybie jednoosobowym nie da się używać (tak to jest jak sie do 1 w nocy gra bo chce się dokończyć zadanie a o 6 rano wstaje się bo do pracy trzeba isc).
W tym odcinku własnie dotarłeś do tej miejscówki o której pisałem wcześniej. Chodzi o tą "drogę" która chciałeś dojechać do ruin. Tam nomadem nie da się wjechać do końca, trzeba piechotą ale poczekaj az oczyścisz atmosferę (bardzo długo to jeszcze potrwa) :) wtedy na spokojnie można sobie poskakać tam.
Przy ruinach Porzuconych rozglądaj się za pojemnikami.


Mała ciekawostka: Z Peebee w bardzo późniejszym etapie gry może dojść do fajnej scenki :D
Ana. Mat.: Czy da się coś zrobić z napisami, aby były większe? Choćbym dawała na pełny ekran obraz, to i tak jest wszystko mało czytelne :(
Grupa Archiwistow: Pod jednym z pierwszych odcinków pisałem ci o tym skanowaniu w nomadzie. Ciekawe czy ktoś wypości jakiś Mod graficzny uatrakcyjniający modele postaci Asari. te mini złoża np Kadmu itd to co podnosisz ręcznie możesz najpierw zeskanować . Możesz ale najpierw zlikwiduj 3 poziom promieniowania ( ulepsz nomada )
Pathfinder: Sarge , grając jako szturmowiec proponuje ci taki zestaw umiejetności: Spalenie , Szarża , oraz wyssanie energi albo annihilacja.
Spalenia używasz jako przygotowanie zapalnika na kombos , a następnie szarży i to daje przeogromny dmg. Wyssanie energi możesz używać kiedy w środku walki zabraknie ci tarczy i pozwoli ci przeżyć nawet w kiepskiej sytuacji. Natomiast Annihilacja pozwala ci osłabiać wrogów , oraz kiedy ulepszysz na maksa , może unosić wrógow do góry i są wtedy bezbronni. Polecam bardzo taki zestaw , używam go na szalonym poziomie trudności i spisuje sie bardzo dobrze :)
Tomek Czaj: a mnie się podoba charakter peebee. bardzo miła odmiana od puszczalskiej emo liary poprzednich ME która była w załodze sheparda tylko po to żeby ładnie wyglądać a peebee to całkowite przeciwństwo liary bo skoro jest ona asarii to peebee musi być tak samo inteligentna jak wszytkie asarii.
ShepardPiotr: Fajny odcinek. Niezbyt lubię Peebee, pewnie miała dorównać Liarze, ale nie najlepiej to BioWare wyszło. Lepiej nie wchodź w te skupiska Plagi. Później będziesz mógł odsłuchać już przetłumaczone nagranie, jeśli będziesz chciał je pokazać to dopiero jak wrócisz na Eos, żeby dalej eksplorować. Pozdrawiam i powodzenia. ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=N5F4f0yRvnY