Beat Cop Indie'ana Zone #01 - Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Polish


wesprzyj mnie na: Pierwszy odcinek serii o indorach która mam nadzieję zawita na dłużej. Dziś recenzja polskiej gry od Pixel Crow Beat Cop. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do
Najlepsze komentarze do filmu "Beat Cop Indie'ana Zone #01":

Wejer1910: zajebisty materiał i super pomysł na nową serie :D
COM-FOX: Rabunku na senatora?
Marek Jastrz: Gra ma swój klimat, ja osobiście lubię gry z pixelami, są to przygodówki z lat 90-tych ale i w tej konwencji to wypada nieźle. Problem jest jedna słabe zróżnicowanie środowiska - tylko jedna dzielnica. Parę dzielnic by dało większy fun :) Tekst za to są mega.
rad von gard: U Lutela oglądałem
buzdygan3000: "obszczana szmata, którą każdy chce podetrzeć sobie dupsko" - WTF? kto chciałby sobie podetrzeć dupsko obszczaną szmatą?? :D
Byterunners: Bardz fajny materiał :) recenzowanie produkcji indie, szczególnie rodzimych pomoże wypromować ciekawsze produkcje i twórców i być może choć częściowo obalić stereotyp, że gry indie są zawsze kiepskie. Wielu dużych developerów i szanowanych marek gier zaczynało jako indie :)
ThisIsChokochi: zaprezentuj 8suns nastepnym razem <3
Bass Rockers: I spoko czekam na więcej
marcinpiskor: hehe fajnie nakręcone :D
lFoRGoTl: Ekstra! Mógłbyś NRGeeku robić takie materiały z indyków. Luźny styl idealnie pasuje do tej serii. Z chęcią zobaczyłbym ciebie przebranego za detektywa w czarno-białym biurze i opowiadającego tę historię XD
Brakuje mi w tym materiale NRGeeka, przez co po 5 minutach zaczęło sie trochę dłużyć.
Czekam na następny odcinek, zapowiada sie dobra seria na kanale!
1kileras: Ktoś poza Matim (mkrr) zrobił dokładnie taką samą formułę prezentacji beat copa? Zastanawiam się czy nrgeek ogląda Matiego, czy po porostu każdy tak robi z tą grą.
engels1978: Nie to że mi się nie podobało, ale... Jest już jeden kanał Indykowy ;) I tam jest od cholery tego towaru (Beat Cup też był) i jest co mniej więcej dwa dni coś nowego ;) Tylko fakt w innej formie ;)
Wspania?y Jacinto: Wspaniała recenzja, która nie jest długa jak bagietka :3
Atr3ju: Wyszło zajebiście, to jak oglądanie filmu Sin City, narracja z jajem.
Pawe? Bociarski: Ta sekta to pewnie Kościół Katolicki, który jak każda inna religia, odbiera rozum i wrażliwość.
The True Metal: Mam edycję z soundtrackiem na kasecie! :) Ta gra wymiata.
Korz Bro: Dobra ta nowa formuła, jestem na tak. Może tylko gdybyś nieco urozmaicił słownik, ciągle "dupsko to", "dupsko tamto", a między nimi coś o dupie ;)Znakomita nazwa dla serii!
John Malovich: Crap podjebany od janka, to podjebane od quaza tylko fakty przedstawiam xd
Pan Szyderka: Bardzo NIE PODOBAŁA mi sie forma prezentacji tej gry. Niczego praktycznie sie o niej nie dowiedzialem. Lepiej jakbys powiedzial o niej w normalny sposob.
Avta: Śmieciarka - Wasted Life :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UBlSWeEJFdE