The Forest CO OP Ta gra się zmieniła na lepsze! #1


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cwwXrMPb3aUNajlepsze komentarze:

Miko?aj... morzesz suszyc czesci kanibali i wtedy je zjadac pizdro dla michasia
sebQ HD... najlepszy kanal na yt :))))))
Amarok... Ten lepszy topór chyba można piórami ulepszać, wcześniej dzięki temu szybciej się machało.
TheKori... 22:32 akurat jadłem :o
Kul_Mat... Zajebista gierka :)
Wojciec... Line można zrobić ze szmat
Dawca Z... Ten ziomek powinien podkładać głos
?ukasz ... Bungo z tego co pamiętam nagrywałeś na Twitchu przygody w Fallout 3 :D Moim marzeniem jest zobaczenie u ciebie serii z Fallout 4. Wiem że jak grałeś w Wieśka 3 to miałeś trudne momenty dlatego myślę że niepotrzebnie przechodzić takie rozbudowane i długie gry w 100% na kanale, bo to nie jest proste wyzwanie, chodź przy twoim podejściu do Doom 3 bawiłem się wyśmienicie i wracałem do tej serii. Dlatego może w Fallout 4 walniesz nam z 10 odcinków z początków w grze a potem spontanicznie dodasz parę materiałów ciekawych. Chyba że jestem w tyle bo głównie siedzę na YT a nie na Streamach i F4 będzie puszczony jako LIVE :D ??
Modlisz... Szczerze mówiąc ,jestem pod wrażeniem postępu ,jaki osiągnęła gra :D
Turtle... Rękę na mnie podnosisz?

hahaha :D
MrTymek... Czegoś nie rozumiem... Niby bungo nagrywa 6 lat a ma znacznie mniej subów niż np. tivolt który nagrywa nie całe 5 lat czy jakoś tak :-/
Menager... Jak można pomylić langustę z waranem ?
B&K Tea... zrup poradnik jak zagrać co-op
Qpaist... Coś źle chyba działa ostrość w tej grze. Wszystko, co twoja postać trzyma w ręce jest tak nieprzyjemnie rozmyte.
Podczas... BUUUNGO DAWAJ WIĘCEJ LASU !!!
Waterme... Bungo, jeśli chcesz zabić kanibala na jednego hita wystarczy owinąć broń szmatką i ją podpalić. Jednak szybko gaśnie i od tej wersji starcza chyba tylko na zabicie jednego.
Możesz "ścinać" drzewa za pomocą bomb - wystarczy, że rzucisz nią pomiędzy kilka pobliskich drzew. Rozbijaj laptopy(wypadają z nich części do bomby) i wszystkie skrzynki bo można dużo fajnych rzeczy w nich znaleźć. Jeśli się nie mylę po każdym wejściu do gry wszystkie rzeczy razem z drzewami się resetują, lecz nie wiem czy na multi to działa. Jest też gdzieś katana oraz sprzęt do nurkowania i wspinaczkowy (dokładnych miejsc nie znam). Zróbcie sobie zbieracz(?) deszczówki, który wytwarza się z skorupy żółwia. Na łodzi nad morzem można znaleźć lepszą siekierę i muzyczkę. :D Zróbcie sobie pułapkę na zwierzęta, wtedy nie będziecie musieli ganiać się za zwierzyną. Jest też opcja rozmnażania królików, dzięki jednej konstrukcji. Wieczorami oczywiście możesz chodzić z zapaloną zapalniczka, ale to chyba nic nadzwyczajnego, ale tego u was nie zauważyłam. :D I nie ma się czego bać kanibali, na początku nie są zbyt mocni. :) Myślę, że chociaż coś pomogłam. :)
Norbert... Bungo, a co z 7 days to die? Ta gra wydawała mi się zdecydowanie ciekawsza!
Maciej ... @Bungo21 mam dla Was informację - obydwaj wyglądacie tak samo. :D
Harget... Bungo wróć po tą lepszą siekierę. Ona jest wbita w to drzewo u kanibali w obozie.
Harget... Ciekawe co będzie gdy bungo odkryje, że te flary to nie flary tylko dynamit XD