The Forest CO OP Ta gra się zmieniła na lepsze! #1


Gadam do mikrofonu podczas grania w The Forest CO OP. FB► Strona ► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)►
Komentarze:

Harget: Ciekawe co będzie gdy bungo odkryje, że te flary to nie flary tylko dynamit XD
Harget: Bungo wróć po tą lepszą siekierę. Ona jest wbita w to drzewo u kanibali w obozie.
Maciej Grzelczak: @Bungo21 mam dla Was informację - obydwaj wyglądacie tak samo. :D
Norbert: Bungo, a co z 7 days to die? Ta gra wydawała mi się zdecydowanie ciekawsza!
Watermelonek: Bungo, jeśli chcesz zabić kanibala na jednego hita wystarczy owinąć broń szmatką i ją podpalić. Jednak szybko gaśnie i od tej wersji starcza chyba tylko na zabicie jednego.
Możesz "ścinać" drzewa za pomocą bomb - wystarczy, że rzucisz nią pomiędzy kilka pobliskich drzew. Rozbijaj laptopy(wypadają z nich części do bomby) i wszystkie skrzynki bo można dużo fajnych rzeczy w nich znaleźć. Jeśli się nie mylę po każdym wejściu do gry wszystkie rzeczy razem z drzewami się resetują, lecz nie wiem czy na multi to działa. Jest też gdzieś katana oraz sprzęt do nurkowania i wspinaczkowy (dokładnych miejsc nie znam). Zróbcie sobie zbieracz(?) deszczówki, który wytwarza się z skorupy żółwia. Na łodzi nad morzem można znaleźć lepszą siekierę i muzyczkę. :D Zróbcie sobie pułapkę na zwierzęta, wtedy nie będziecie musieli ganiać się za zwierzyną. Jest też opcja rozmnażania królików, dzięki jednej konstrukcji. Wieczorami oczywiście możesz chodzić z zapaloną zapalniczka, ale to chyba nic nadzwyczajnego, ale tego u was nie zauważyłam. :D I nie ma się czego bać kanibali, na początku nie są zbyt mocni. :) Myślę, że chociaż coś pomogłam. :)
Podczaszy: BUUUNGO DAWAJ WIĘCEJ LASU !!!
Qpaist: Coś źle chyba działa ostrość w tej grze. Wszystko, co twoja postać trzyma w ręce jest tak nieprzyjemnie rozmyte.
B&K Team: zrup poradnik jak zagrać co-op
Menager Brzozy: Jak można pomylić langustę z waranem ?
MrTymekk123: Czegoś nie rozumiem... Niby bungo nagrywa 6 lat a ma znacznie mniej subów niż np. tivolt który nagrywa nie całe 5 lat czy jakoś tak :-/
Turtle: Rękę na mnie podnosisz?

hahaha :D
Modliszka: Szczerze mówiąc ,jestem pod wrażeniem postępu ,jaki osiągnęła gra :D
?ukasz Podsiad?o: Bungo z tego co pamiętam nagrywałeś na Twitchu przygody w Fallout 3 :D Moim marzeniem jest zobaczenie u ciebie serii z Fallout 4. Wiem że jak grałeś w Wieśka 3 to miałeś trudne momenty dlatego myślę że niepotrzebnie przechodzić takie rozbudowane i długie gry w 100% na kanale, bo to nie jest proste wyzwanie, chodź przy twoim podejściu do Doom 3 bawiłem się wyśmienicie i wracałem do tej serii. Dlatego może w Fallout 4 walniesz nam z 10 odcinków z początków w grze a potem spontanicznie dodasz parę materiałów ciekawych. Chyba że jestem w tyle bo głównie siedzę na YT a nie na Streamach i F4 będzie puszczony jako LIVE :D ??
Dawca Zacieszu: Ten ziomek powinien podkładać głos
Wojciech Deka: Line można zrobić ze szmat
Kul_Matthew: Zajebista gierka :)
TheKoris68: 22:32 akurat jadłem :o
Amarok: Ten lepszy topór chyba można piórami ulepszać, wcześniej dzięki temu szybciej się machało.
sebQ HD: najlepszy kanal na yt :))))))
Miko?aj Formela: morzesz suszyc czesci kanibali i wtedy je zjadac pizdro dla michasia
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cwwXrMPb3aU