Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 18 Terapia wstrząsowa - Hejłobuzy


Oto osiemnasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect Andromeda (lub jak kto woli: Let\'say Mass Effect Andromeda). Tym razem zwiedzamyacówkę naukową naanecie Eos, wykonujemy zadanie \"Terapia wstrząsowa\" oraz powracamy na statek Tempest w ramach wąt
Najlepsze komentarze do filmu "Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 18 Terapia wstrząsowa":

Kuman PL: 0:15 - Zastopójcie i właczcie muzykę z archiwum X. Ona nie ma stóp!!!!
Beryl PL: Wczoraj wszystko było później niż zwykle, to dziś wszystkie odcinki są wcześniej niż zwykle :D
Revolver Ocelot: Jeśli chodzi o towarzyszy to gadaj z nimi po każdej większej misji. Jednak nie zawsze z każdym po takiej misji da się porozmawiać na nowe tematy. Np. Jaal pogada z Tobą po raz pierwszy nie tyle co po misji a po zyskaniu zaufania w odpowiedni sposób.:) Czasami musisz też poczekać na mail na terminalu. Ogólnie u mnie najczęściej gada ze mną Kallo, Suvi, Gill i Liam.
PS Wystarczyło się przenieść szybką podróżą - czas by i tak nie minął.
Bart Pepe: Faktycznie ciekawy akcent ma Survi, z tego co wiem jej imię jest fińskie więc akcent może też fiński (poprawcie mnie jak się mylę).
Dawid Radwa?ski: witam powinienes badac zbroje N7
Revolver Ocelot: Zmień sobie w ustawieniach, żeby hełm był zdjęty w rozmowach, a podczas samej gry był już włączony bo: a) fajnie to wygląda b) to trochę dziwne, żeby ludzie nie nosili hełmów na obszarach, które są napromieniowane, zbyt zimne, itd. W rozmowach Cię rozumiem, ale poza tym lepiej mieć ten hełm.:)
kefirszczak: to ciało turianina tam gdzie ratowałeś ludzi na pustyni to chyba zadanie z tym pierwszym mordercą
Mikey: Nice Odc :P
cheper12 effect: Fajna była tam misja z Porzuconymi. Taka mała zagadka. Fajnie zobaczyć całą załogę w komplecie.
cheper12 effect: Widok na Eos jest super.
Gamer Line!: ACHHHHHHHH TO INTRO TA MUZYKA UHHHHHHHH TO JEST PIĘKNE
(nie widziałem żadnego odcinka z andromedy bo jestem w chyba w 15 odc z ms3 wszedłem tu tylko żeby napisać ten komentarz)
Jedi Deathmian: Jeżeli chodzi o PRODUKCJĘ/BADANIA. Ja zrobiłem w ten sposób, że na początku gry(po wylądowaniu na Eos) stworzyłem Motykę bo miałem sentyment do niej z trylogii i z tego co pamiętam nigdzie chyba jej nie znalazłem przynajmniej w początkowej fazie gry(a nawet jeśli to już używałem czegoś lepszego) z Motyką dużo szybciej będziesz eliminował niż Mścicielem. Większość broni znajdziesz tak czy siak, ale serdecznie polecam "Upiór" jeżeli chodzi o szturmowe. Jest tego na prawdę sporo, ja robiłem w ten sposób, że jeżeli zebrałem nową broń to robiłem "wyposaż" żeby od razu wypróbować a jeżeli nie odpowiadała mi to przy najbliższej stacji podmieniałem(W ten sposób będziesz miał okazję pokazać widzom większość jak nie wszystkie, a zawsze fajnie jest eksperymentować). Co do umiejętności zazwyczaj używałem szarży+ miotacz ognia+ fala uderzeniowa. Szczególnie miotacz, gdy wrogów jest kilku obok siebie. W późniejszych etapach poza nagraniem poeksperymentuj sobie też z profilami, bo to też kupa frajdy :) Jeżeli dotarłeś aż tutaj to wiedz, że robisz kawał dobrej roboty Sarge, pozdrawiam!
koxiarski XD: Tak oglądam innych yutoberów i Sarga to oni tak szybko wbijają suby on no trochę wolniej, to nie sprawiedliwe. ? Za błędy przepraszam.
Piotr K.: 11:07 - "Czemu ty mnie, stary, cały czas skanujesz?"
No to poczułeś się tak jak inni, których ty bez przerwy skanujesz... :)
Józef P.: 17.20 min. Niemal 3/4 gry przeszedłem z ulepszonymi Skorpionem, Sokołem, jakimś tam szturmowym i zmieniając klasę wyszkolenia Rider'a. Pancerz to BGP. B. częste rozmowy, wręcz o d...e Maryny, napotkanych postaci, pomijałem - w większości absolutnie NIC nie wnosiły do gry.
Po łatce do gry zwiększono ilość zebranych przedmiotów do 200 lub 250 i tak miałem. Dlaczego u Ciebie jest tylko 100 ? W "nowej grze plus" znowu mam tylko 100 !! Cuda czy co ?!
szymon pietrzela: czy jest warto zakupić tą gre jak na razie myśle że jak najbardziej
CrimsonSpecterN7: Kolejny "niezwykły" dzień w Andromedzie z Pionierem Sarge'em... hmm. :3
ShepardPiotr: Fajny odcinek. Też lubię te rozmowy między towarzyszami, można się wiele rzeczy w ten sposób o nich dowiedzieć. Mimo, że to nowe postacie, to pewnie są jakoś wzorowani na postaciach z trylogii. Pozdrawiam i powodzenia. ;)
Pawe? Bieli?ski: Ten doktorek z początku odcinka.... Głos Javika czy mi się wydaje?:D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=19VwAQvEFrw