PRZYGODY XIĘDZA B.HEMOTA #2 Rydzyk Fizyk


Lajkuj Fanpage! Subuj kanał! KOSZULKI!!! Xiądz Bartłomiej Hemot już się zbliża, już puka do Waszych drzwi! Tym razem jako wysłannik Ojca Najprzeświętobliwszego Tadeusza Rydzyka. Wysłannik z misją, mającą na celu pomoc biednemu Ojcu w spełnieniu jego marzeń i zebraniu funduszy na źródła geotermalne, oraz park wodny ze zjeżdżalnią i biczami bożymi. Wodnymi. Nie lękajcie się chce tylko Waszego hajsu, nic więcej, więc otwórzcie swoje serca! Wielkie dzięki dla Goska za brawurową rolę Dla Bartka Łukowca za bycie świetnym operatorem Dla Tomka za dłubanie przy blurach i główkach! Jeżeli chcesz dalszych części przygód X Bartłomieja Hemota to koniecznie o tym napisz i obserwuj moje social media! Obserwuj na INSTAGRAMIE: TWITCHU: TWITTERZE: i SNAPCHAT: ZDupy

Ostatnio komentowane:


Mój komentarz , brak słów na to co się dzieje i dlaczego naród nie reaguje i nie walczy. Z mojej strony życzę sukcesów Panu Prezydentowi 2 RP Janowi Zbigniewowi Potockiemu.❤️? Zobacz »
YESSSSSSSSSSSSSSS w końcu. cały czas na to czekałem . Teraz na pewno beda europejskie puchary. Powodzenia! Zobacz »
Nie faworyzuj pielęgniarek. Są takie co im się medal należy, i są takie, co chyba kupiły dyplom. Zobacz »
Siema Bednarek kiedy Nowy Frączek? Na patelni i tak jest bardzo duża różnica ale mężczyźni inaczej patrzą na świat w Brazylii do domu bo już poleciał samolotem na moto Zobacz »
Branie na slidera jest zawsze widowiskowe, dlatego bardzo lubię te przynęty. Dzięki temu, że kamera 360 stopni była włączona możecie to zaobserwować. Możecie także obracając ekran zobaczyć moją reakcję. Zobacz »
4:18 Boże tempoku drewno się kopie siekiera a nie kilofem Zobacz »
Michalina wyglądasz super a babcia jest jak wino cieszę się, że macie formę siostrę i Kacpra też Pozdrawiam...pozytywni ludzie takich trzeba na świecie, aby żyło się lepiej Zobacz »
Wojtek Mann jest zawsze autentyczny, nie robi nic na pokaz (jak PAD), jest fachowcem i znawcą w dziedzinie muzyki rozrywkowej. Tworzy nastrój, albo się podoba albo nie! Ale ma osobowość! Zobacz »
Jak wam się podoba nowy odcinek, daje rade :P ? Pamiętaj, aby zostawić łapkę w górę i suba jeśli Ci się podoba ;)
Jak mijają wam wakacje ? Gdzie byliście / będziecie w tym roku ? Chwalić się !!!
Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał zobaczcie I podajcie dalej Zobacz »
Żaglówki i jachty to mój żywioł ale ten sterowiec i latanie to za "wysokie" progi ..wolę stąpać twardo po ziemi ewentualnie bujać na fali :-) Zobacz »
Kromek gdyby nie twój kanał bym nie umiał grać w Rainbowa.Dzięki za wszystkie poradniki i filmiki z Rainbowa, Battlefielda, F1, Apexa, Warzone, Counter-Strike, I za wszystkie filmiki. Zobacz »
Subksrybuj kanał Porównania w pigułce!
https://www.youtube.com/watch?v=wPetdRfQgrY
Zobacz »
Albo jestem uzalożniona od Star albo poprostu jestem bardzi uczuciowa bo przyznaję że oglądająd odc uroniłam łezkę :') Zobacz »
4:44 Really Blade, kurwa gościu, oszczędź se wstydu Zobacz »
Dlaczego nigdy nie ma Polskiego komentującego ? Polacy bardzo dobrze komentują i o lepiej to się ogląda :( Zobacz »
1:59 to nie drenow tylko bazalt Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zmhwnGnD4-0


Z Dvpy ciekawostki

Z Dvpy ciekawostki

Historia kanału Z Dvpy zaczyna się w dniu 2013-11-29 02:02:14.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 502 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 332408829 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1470000 użytkowników.