Kobieca Intuicja Wiedźmin 3 Dziki Gon #22


Gadam do mikrofonu podczas grania w Wiedźmin 3 Dziki Gon. FB► Strona ► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)►
Komentarze:

Makelz: wrócisz do simcity pls
Kubala46: Bungo ile przewidujesz odc z tej serii? :-)
Kubala46: nie jestem pewien Ale w Anglii używa się jednostki stop ( czyli 1 stopa to jedna stopa) a u nas metrow czyli kroków (jeden metr jeden krok)
663432129: Zajebisty ten zachrypnięty głos fajnie wpisuje się w klimat.
Piotrek 172: Kejra ma pardzo fajne piersi. :>
hania koltuniak: Gra po prostu kocha Bunga dając mu ghule z 9 poziomu !
Marlena 03: fajny odcinek jak zawsze :)
by1bies: napiszę komentarz bo dlaczego by nie :)
gero: Masz źle ustawione statystki trzeba je potem zresetować. Nie ładuj w ogóle w silny atak a z utility tylko w szkołę gryfa jeden punkcik. Z czerwonych zrób tylko dwie umiejętności szybkiego ataku(wiecej sie po prostu nie opłaca bo młynek jest słaby) i jedna umiejetnosc adrenaliny. Reszte ładujesz w igni queen i 3 punkty w aksji zeby miec sugestie do misji wymaksowaną. Rynsztunek robisz na początek gryfa a na jak znajdziesz się w Kaer Mohren to Szkoła Wilka do końca już gry. Mniejsza z tym, żeby coś ugrać na najwyższym poziomie trudności musisz ekspolorować mapę. Masz bardzo słaby ekwipunek, musisz pobiegać po mapie po pytajnikach i poszukać ukrytych mieczy, a na 11 lvlu zrób rynsztunek szkoły gryfa. Oczywiście mógłbym Ci powiedzieć, gdzie wszystko jest, ale chyba nie po to się gra w grę i to jeszcze na Death marchu zeby iść na łatwiznę ;) Btw kaganka można użyć później tylko w bodajże jednym miejscu(poza Kaer Mohren)
Mateusz Malmsteen: zrob glosniej muzyke
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lkEwfuL8dPM