TRAMWAJ ZWANY PATOLOGIĄ Strzał Z Dupska #3 - Z Dvpy


Lajkuj Fanpage! Subuj kanał! KOSZULKI!!! Co się wydarzyło w tramwaju w Poznaniu? Zobacz jak wygląda to oczami innych współpasażerów, kiedy ktoś szydzi, obraża, niszczy kogoś psychicznie jednocześnie mu grożąc. Oto mój dosłownie stosunek do tego typ
Komentarze:

blinski: Oczywiście, ze to nie jest bezpośrednio wina PiS-u. Tylko nie zapominaj, że to 'tomorrow belongs to me' po Polsku nie unosi się w przestrzeni tak samo mocno niezależnie od klimatu. Polityczne 'patriotyczne' wzmożenie i samousprawiedliwianie patologii ław sejmowych rzekomą słusznością poglądów daje realne przyzwolenie na wprowadzanie tego w życie przez lud. Opowiadasz o przełomie wieków, a to był najgorszy okres jeśli chodzi o przestępczość w historii Polski ostatnich dekad. Na długie lata to się uspokoiło (oczywiście, że nie zniknęło, ale tak chyba nikt nie poważyłby się twierdzić), ale nie znaczy, że te czasy już nigdy nie wrócą. Mieszanie w politycznym kotle, bojówki ONR mające tworzyć jakieś straże, zapraszanie ich na oficjalne świętowanie uroczystości państwowych... często patole siedziały sobie cicho i na widok 'niewłaściwego elementu' co najwyżej się krzywiły. Czemu teraz mają się ograniczać tylko do tego, skoro przecież nawet politycy im mówią, że trzeba bronić Europy i Polski przed 'lewactwem'? Policja? E tam, dlaczego by potem politycy nie mieli zrobić z takiego patola męczennika, czego się bać?
Ilość patologii w społeczeństwie nie jest stała, możemy ją łatwo podwyższyć 'odpowiednią' edukacją od najmłodszych lat i gloryfikowaniem agresji w 'słusznej' sprawie.
Vagi Terror: Za komuny takie rzeczy się nie działy.teraz jest lepiej ^^
biedronsia: miałam mieć na wdż temat o homoseksualizmie, tolerancji itp. (ale nie zdążyliśmy )są u mnie w klasie dwie osoby homoseksualne i nawet się z nimi przyjaźnie. Jest też grupka "popularnych" dziewczyn, które otwarcie nie hejtują, ale obsmarowują dupe za plecami. Zgadzam się w Polsce jest mało osób, które po prostu kurwa tego nie akceptują
Hi Im Gryfin: " I tyle "
Lu Han: sama prawda ;)
Bluri fejs: Amebioza umysłowa. :')
Wiatrak KvXa: Najlepsza seria u ciebie :).
Ignacy Krasicki: dzisiaj po prostu to nagłaśniają, wcześniej nie było tego w mediach np. internecie
Mariusz Solecki: Jak nazywa się kawałek który leci w tle od 4:22 ??
kaczor k: u nas na flache wodki mowi sie pocisk kurwa nie waski znaczy chcial ten slum dac jej flaszke?
Justyna S?adkowska: Przypomniało mi się, że moja koleżanka jak była mała to patrzyła przez okno, jechał w pewnym momencie tramwaj a ta powiedziała "Jeee, bana!!!" XD.
Justyna S?adkowska: Ale w ogóle naprawdę ty pochodzisz ze Śląska?! To tak samo jak ja, bo pochodzę ze Świętochłowic!
Stefan Rojek: Zabawne jest to, że chłopaki nikomu krzywdy nie zrobiły (przynajmniej tak wnioskuje po filmie) a wielu komentatorów chciało by im krzywdę zrobić.
Ja bym tu raczej wstawił problemy Policji, która ma środki by jeździć za tobą nieoznakowanym samochodem by wlepić ci mandat za brak pasów. A jak zadzwonisz po pomoc to: "Nie mamy wolnego radiowozu" ( takie coś usłyszał mój kolega)
Prawa do samoobrony i patologi sądownictwa.
Oraz do dostępu do broni palnej, która bardzo wyrównuje szanse.
marcin spiritmatic: Z autpsji (4.51), to wiesz, że wójek wpadał i fajnie było wyglądać przez okno na ZOMO. tyle. u nął fak o tych czasach.
AKidNamedErni1: Zdupy. Czy Ty i mietczyński macie ten sam tatuaż na palcu ? co to oznacza. Bo przecież kurwa nie znamie IKS DE. Big fan. One love.
Anna Lebida: Bana-pociąg
Bimba-tramwaj
Solstice: Warga, mam do Ciebie pytanie ( i mam nadzieje, ze chociaz przeczytasz, bo jestem ciekaw co masz glebiej nt. do powiedzenia). Nie bede strugal bohatera i powiem tak: zareagowalbym. Bym sie bal, ale uwierz mi, ze bardziej sie boje co nie robiac moze sie stac w przyszlosci (takie ameby jak na tym filmiku tez ogladaja taka patologie i moga myslec "przeciez nikt nie zareagowal, to tez tak moge). I powiem Ci wiecej: jest na wozku inwalidzkim. Nie rwalbym sie do bitki ale wiem, ze jesli sie komus utrudni takie gnojenie kazdego, to nastepnym razem juz tak latwo mu to nie przyjdzie. Pytanie, wiec do Ciebie: jak zapobiec takim zastraszaniom ludzi w komunikacji miejskiej na skale masowa? Pozatym, taka patologia nie musi dotknac tylko homoseksualistow, ale kazdego kto nie wpisuje sie w upodobania tych turbopoolakow. Pozdrawiam
Tymoteusz Noc: UWIELBIAM CIĘ !!!
M?ody: 6:68 duże te źrenice
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7LTCbLgwg0Y