Nowe Technologie Rimworld #8


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bWsAGd48XjcNajlepsze komentarze:

szczuro... yo, nazwij kogoś moją nazwą!
Maciej ... Bungo21 jak masz sciane granit to nie mozesz w niej kopac tylko (chyba) ją rozebrać... bo to sciana granitowa a nie skała z granitu.
Zajenta... Nazwij kogoś Pssszemek.
Agniesz... Bungo za niedługo zaatakują cię kolejne statki nienawieści z kturych wyjdą cybordzy 8x silniejsi od gąsienic a żeby ich powstrzymać musisz mieć granaty emp a te ściany można rozebrać czasem są tam kapsuły hibernacyjne w których są ludzie ja znalazłem żołnierza galagtycznego ,, lee ,, w komentarzach pisali że są wrogowie ja ich nie widziałem bo grałem na najłatwiejszym ale warto wziąć to pod uwage
Szczawi... Bungo, powinieneś wykopać wszystkie ściany ze skały i zbudować jakiekolwiek bo te ze skały dają -3 komfortu :P
Krejzol... jeśli dostaniesz byle jaką osobe najlepiej która nic nie umie , lub dobrze strzela , nazwiesz ją moim imieniem " Krawczol " ?
Voniq... Wincyj !!! XD
Mendoyy... 8 odcinek to pierwszy odcinek jaki ogladam niechcialo mi sie ogladac poczatku (tez w to gram) <---- powod lo tjutaj
FoRg0tt... usuń te wierzyczki bo jak go zdetonują to generator wybuchnie
Zomboid... Bungo czy masz nadal w planach zakup enchroma glasses? Chętnie bym zobaczył "pierwsze wrażenie" u ciebie po nałożeniu ich :)
Gladius... Możesz bezpośrednio wydawać rozkazy swoim kolonistom poprzez zaznaczenie ich i kliknięcie prawym na rzecz którą mają zrobić np: Zajmij się leczeniem Ludziska, zacznij rozmontowywać, kop, zajmij się budową itp.
Urbi Ma... Nie ma to jak zbudować krematorium pod szpitalem :P
Urbi Ma... Bardzo spodobała mi się ta seria :)
Micha? ... Więcej więcej prosze więcej
Dariusz... bungo nie zrekrutujesz bodger poniewasz jest goly ubierz albo zabij
Tom Eth... Mam nadzieję, że te porady które pisze nie idą na marne. Oto kolejna porcja:1. Krematorium nie powoduje negatywnych nastrojów u kolonistów.2. Masz maaasę kamienia. Polecam budować kamienne ściany z wapienia. Są bardzo wytrzymałe.3. Możesz bezpośrednio kazać koloniście coś zrobić. Wystarczy kliknąć kolonistę a potem PPM na akcji np. Rozbierz4. Możesz ustawić plan dnia kolonistom i obszar poruszania się w zakładce przegląd.5. Przygotuj się na zimę. Zbuduj krawca i ciuszki im uszyj bo zamarzną.6. Tamtą ścianę z granitu musisz rozebrać a nie wykopać(Przepraszam za jakość komentarza, bo piszę na telefonie)
ZGRET... jaka jest najnowsza wersja?
Tom Eth... Bungo, wnoszę prośbę o nazwanie kolonisty "Tom" albo "Ether"
Pawe? G... Bungo nie wiem czy oglądałeś ale Ci powiem.
Obejżyj coś na swój temat "Pierwszy rok na YouTube - podsumowanie i jak to się zaczęło? (Vlog #4)" SargeThePlayer
TheShas... 1. Spróbuj rozebrać ściany, których nie możesz wykopać. (ale uważaj! Bo czasami trafiają się pomieszczenia, w których są uśpieni wrogowie dobrze uzbrojeni)
2. Przebuduj wejście do bazy, te ściany, które masz wewnątrz Twojej kolonii zniszcz i zbuduj przed bazą (jednak nie w takiej formie jak teraz je masz) i działka, które tam masz też rozbierz i zbuduj przed wejściem tak, żeby Twoi ludzie byli za nimi, a nie przed i mniej więcej 3 (albo 2?) od siebie i Twoich ludzi bo jak już wiesz gdy wybuchną robią dużo szkód.
3. W miejscu gdzie masz stockpile z itemami zrób nadajnik (ten w zakładce misc) Potem zbuduj tą stację do handlu (nie wiem jak się nazywa :P) Dzięki czemu będziesz w stanie handlować, różne statki przylatują np. z bronią albo z niewolnikami (kupisz sobie takiego i będzie w Twojej kolonii) Jednak trochę kosztują, to później zależy od jego zdolności.
4. Zrób sobie jakieś pomieszczenie z bateriami i podłącz do nich ten generator. (przy okazji go zabuduj bo jak będzie deszcz to możesz mieć spięcie i choy Ci strzeli ten generator :P)