Festiwal Derpa Wiedźmin 3 Dziki Gon #9


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4rxsRJvfWeYNajlepsze komentarze:

Pocahoe... Czy ktoś jeszcze zauważył książkę o tytule "Ostatnie życzenie"?
TheGlov... Właśnie ja mam na odwrót. W książkach Yen była wredną, zimną, sukowatą jędzą. W grze natomiast przejawia pewne ludzkie uczucia. Choć i tak wolę Triss :3
1701Ear... A miałeś dokonywać na youtube innych wyborów; na streamie się nie kłaniałeś cesarzowi, i tu też się nie kłaniasz... A szkoda bo chciałem wiedzieć czy jeśli będziesz bardziej uległy, to wówczas udzieli Ci on pomocy w późniejszej fazie gry - wiesz o czym mówię.
Never M... Bungo wrzucaj tego Wieśka częściej bo to naprawde fajna seria a ty wrzucasz odc co pare dni, gdybyś go wrzucał codziennie albo co 2 dni byłbym bardziej uchachany.Łapkujcie żeby widział.
GitEcho... 33:51 "Biedna pierdolona piechota" jebłem XD
SirLord... 41 minut booomm thank u
Piotr R... O rany.
Jesteś beznadziejny w Gwinta.

Choć to może źle słowo. Po jednym dniu spędzonym praktycznie tylko na zbieraniu talii i ogarnianiu gry jestem wystarczająco dobry, żeby oglądając niektóre twoje faile oczy mi krwawiły, a startowałem z podobnego poziomu.
Więc nadzieja jest ;)

Walcząc z talią potworów nie odpuszczaj pierwszej rundy, chyba że przeciwnik zacznie wykładać karty przywołujące inne. Wtedy podpuszczaj go, żeby wyłożył ich jak najwięcej po czym spasuj.
Ewentualnie pod koniec tury użyj mrozu i karty niszczącej wszystkie w rzędzie o najwyższej wartości.
Czudza... 20:22 Książka "Ostatnie Życzenie". Hmmm, znajomy tytuł, prawda Geralcie? Ciekawe co w niej jest :P Ale Bungo nie wziął jej, Bakłażan jeden :D
Mifil... Zawiodłem się na tym odcinku.Nic ciekawego.Miałem nadzieję,że dotrzesz do Velen.
wsadu... Szkoda ze nie bedzie codziennie odcinków z wieśka :(