Bez Litości Wiedźmin 3 Dziki Gon #2


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sJ3rlTPfsgoNajlepsze komentarze:

?ukasz ... I Bungo zrobił to co Rojo : parę koron się przyda hehe gdybyś nie wziął hajsu chłop by się ucieszył i okazało by się że jest spokrewniony z babką zarządzającą gospodą. Ona by wiedźminów przyjęła z otwartymi ramionami : mości wiedźmini jadło i napitek za free :D
Rakmar ... fajny film bungo obejrzalelm cay lets play z wiedzmin 3 u ciebie swietna gra swietny jestes :) FAJNE!
Filip W... Bungo ja wiem żeś miastowy ale żeby gęś, kaczka i łabądz to było dla ciebie to samo to po prostu żal
Kosmita... 7:02 ani kaczki ani łabędzie tylko gęsi mieszczuchu :)
wymiata... Fajnie nagrywasz bungo
by1bies... 22:22 ale żeby zaraz Biesa do pługa?! O_o
Maxer50... 7:00 Gęsi mieszczuchu !
kam4141... Bungo, nagrywaj dalej. Wiedźmina znasz na wylot, co czyni z twojej serii wyjątkową!
Roo23th... szok ta gra jest tak randomowa ?
już tłumaczę zagadnienie ja tak jak Ty grałeś w 29:00 minucie po sprawdzeniu tych śladów zaatakowały mnie 3 utopce a tu proszę cisza.. ta gra w połączeniu z różnymi
zakończeniami będące następstwem naszych działań wymagają przejścia gry co najmniej 2 razy. Serce się raduje gdy są takie smaczki w grze no nic idę grać dalej a Ty BuGno 21 rób całego Wieśka , W2 cały a tu co 3 odcinki dasz ? nie patrz że dużo jest tych samych gier inaczej zobaczy się Wiedźmina 3 u Ciebie a inaczej u ''innych'' nie będę reklamował :P także BuGno liczę że powstaje seria dłuższa od Fallouta 3 ^^
WezyrGa... Kto to będzie oglądał, no błagam, każdy się teraz zagrywa sam i odkrywa świat po swojemu. To nudne takie oglądanie.
Aleksan... Bungo nagrywaj poniewaz istnieja ludze ktorzy nie maja komputera z NASA a chcieliby zobaczyc "ekranizacje" boskiej powiesci jaka jest Wiedzmin. 
(wybaczcie brak polskich znakow)
bambowi... Bungo chyba lepiej robić jedną serię i to na YT bo jak już ktoś wcześniej przytoczył to po prostu nie każdy ma czas oglądać "dobrego" Geralta.
Malwiri... dla ciekawych : szynkwas (niem. Schenkfass od schenken ‘nalewać’ + Fass ‘beczka’) daw. bufet w szynku, karczmie, przy którym kupowało się alkohole.
Sun Lig... Bungo 11/10 , ale błagam w przyszłości rób jak najwięcej zadań pobocznych i polować :D Wiadomo, że czasem fabułę ruszyć trzeba, ale ta gra ma tak świetne poboczne zadania!
sirsidz... Bungo przestań z tym byciem  nieokrzesanym wiedzminem bo to do ciebie nie pasuje :(
Kolarok... Bungo proszę wznów Banished brakuje mi tej serii pls
Stary p... Ja cie pierdziele.Klimat bije nawet fallouta nev vegas,wieśka 1,nawet metro 2033 i last light jak dla mnie...a nawet stalkery! A to moje ukochane gry.
UnihocG... Kawał dobrej roboty Bungo, cieszę się że jesteś i poświęcasz cąs ludziom ;)
Stary p... Bungo kocham cię za wszystko ;) I mam pytanie.Czy czytałeś jakąkolwiek książke z wieśka? To mogłoby pomóc ci w zrozumieniu sensu świata "vedymina".