OSTATECZNE STARCIE z Assassin&039;s Creed Shadows - Kiszak


Zagrałem w Assassin\'s Creed Shadows Gamay #4 Wszystkie Filmy o Assassin\'s Creed Shadows Korzystam ze sprzętu Redragon z kodem \"LUDOS\" 15% zniżki: redragon ludos (reklama) Wesprzyj kanał: Zapraszam na Streamy Codziennie ~20:00 : Kanał Archi
Komentarze:

@ace855: Dobrze, ze moge przewinac to gowno
@mat-f9e: czy ktoś ma jeszcze dość reklam tej gry xD? ostatnio pojawiła mi się reklama że ac ma 2kk aktywnych graczy w ciągu 24h xD mimo że może z 30-40 k mają
@amaterasusambi: Smutne to :(
@G.Pokucci: Podobno napisy końcowe trwają 2h i są tam setki Hindusów, co by wyjaśniało stan ten gry
@TheRunner3D: to jest jakas prowokacja, gdzie tu sa dociagniecia
@hrahdjdhr: Dzięki borzu że skończyłeś nasze męki
@bartoszpawowski4176: Shadows raczej nie zagości na moim dysku ale w jakiegoś assasina bym zagrał. Która cześć według Was jest najlepsza i najlepiej się zestarzała?
@marekmlynarczyk3026: Szczerze mówiąc jestem zrażony do całej tej serii od czasu, gdy naciąłem się na AC Valhalla. I to co ja widzę, to to, że Ubisoft zmienia co prawda tło historyczne, bo trudno tu mówić o "realiach", ale ani o jotę nie poprawia samego game play`u, który tak jak był nudny, tak dalej jest do urzygu nudny. Dalej mamy kretyńsko nudne dialogi, nijakich bohaterów uwikłanych w jakieś pseudo istotne rozterki. Dalej mamy niezbalansowany rozwój postaci, miliony zbędnych gadżetów, które niczego do rozgrywki nie wnoszą i nijak nie cieszą, setki znaczników na mapie za którymi tak naprawdę nic się nie kryje i których po prostu nie chce się poznawać, dalej may mikropłatności na bzdety jak nowe ubranka w Simsach. Ubisoft po prostu na niczym się nie uczy. Oni myśleli, że kiedyś stworzyli tak genialny produkt, że mogą go wydawać co parę, lat niczego w nim w praktyce nie zmieniając poza otoczeniem. To jest gra dla najmniej wymagających graczy. Idziesz i wyrzynasz wrogów, jak to ci wystarcza, to jest pewnie OK.
@kajetanjewua5584: 2.21:35 łatwe Arcybiskup Lazarus, coś trudniejszego byś dał :p
@axe5925: Szkoda :/, ja bym obejrzał jeszcze z 5 materiałów o tej grze. Mam nadzieje, że coś o Ubisofcie coś jeszcze będzie.
@TyKurczeKowal: Szybka podróż w tej grze to kurwa żart
@pawestepien1323: Nie żebym chciał coś sugerować, ale jedna z możliwych opcji miłosnych dla Yasuke jest przodek obecnej Japońskiej rodziny cesarskiej
@trzcina2131: zmotywowały mnie te recenzje i dzisiaj kupiłem... ghost of tsushima na promce 50%
@K-CHOMA: Masakra. Ale przy Origins bawiłem się znakomicie. Wg mnie bardzo mocny tytuł. Szkoda że już nie potrafią zrobić Asasyna
@morgrabia: Grałem w 1 i 2 i się odbiłem prze łatwość. Zagrałem w ostatnio w Blag Flag i też się odbiłem,. Wystarczy trzymać shift+W i postać sama biegnie jak trzeb po gałęziach skacze itd. Przy walce przycisk w odpowiednim momencie i wystarczy. Też się odbiłem przez tą łatwość. Czy w którejś części jest inaczej? Dla mnie to wygląda jak wszystko to samo tylko postać i otocznie zmieniają.
@Bobrzanox: Na potem jak skoncze bibe ????
@oskar1859: Reklama co 4 minuty, nie da sie tego oglądać
@korin24ston30: co do assasina polecam materiał kanału ja ci dam Japonie polki co mieszak w Japonii i ma mężna Japończyka o skandalu z Assassin's Creed Shadows oraz o historii yaske oraz wymysłach thomas lockey chętnie by zobaczy kiszak to ogląda bardzo ciekawy materiał
@wronczi: To teraz musisz zagrać w Ghost of Tsushima :)

Gra ma 5 lat, a jedynie przegrywa w aspekcie graficznym z AC. Podkreślam gra ma 5 lat i wychodziła jeszcze z starą generacją konsol - tak, czy siak jest przepiękna.
@Kiszak: ?Korzystam ze sprzętu Redragon - z kodem "LUDOS" 15% zniżki: /akcja_ludos (reklama)
? Wesprzyj kanał: /channel/UC5SCWle5EgiN7vzMMwPOpug/join

? Zapraszam na Streamy - Codziennie ~20:00 : /putrefy

? Kanał Archiwum: /@KiszakArchiwum

? Kanał z Clipami: /@KiszakClipy

? Moje Koszulki Kupicie Tutaj: / ? (reklama)

? Discord: /FGGCFj9B36

? Instagram: /thekiszak/

?Kupuj gry taniej na Instant Gaming: -gaming.com/?igr=kiszak (reklama)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=doEmD_y7MJQ