Kolej Cities: Skylines #15


Gadam do mikrofonu podczas grania w Cities: Skylines. FB► Strona ► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)► Reflinki (World of Tanks)►
Komentarze:

Tuskar: Ja i sauron100 chcemy wìęcej i oczywiście inni xD
Maciek Gierczak: Fajne!!! WIECEJ !!
Rugby Maniac PL: Nie no bungacz, nie przerywa sie odcinka w takim momencie... bardzo nieładnie.
Janek: Ta linia kolejowa nie będzie działać. Skąd weźmiesz pociągi Bungo? Musisz zrobić połączenie z globalną trasą.
Adam D: Bungo rób kolejne odcinki .
Adam D: Wiem zacznij kręcić wiedzmina 3
The12T3: Ta kolej to taki rollercoaster dla ubogich. :D
Szymu1119: Epicko!! Bardzo mi sie podoba jak budujesz drogi, tory itp :) chyba najfajniej sie to ogląda jak tak kombinujesz gdzir by co postawic :)
Passterz: Bungo, mógłbyś zrobić w późniejszym etapie gry, kiedy miasto będzie większe, coś w rodzaju nowojorskiego Central Parku :) co Ty na to?
Pablo From San Escobar: Bungo, da się robić skrzyżowania torów z drogą. Nie próbuj ciągnąć torów za drogę, połącz najpierw z drogą, a później ciągnij dalszą część. Ta linia kolejowa nie wytrzyma, zakorkuje Ci się to tak, że nie będziesz wiedział co jest grane: D Rób oddzielne tory dla transportu ludzi i oddzielne dla towarów. Ogólnie nie musisz łączyć się z zewnętrznymi torami ale wtedy nie będziesz mógł eksportować ani importować towarów, no i turystów nie będziesz miał. Nie ma też potrzeby łączyć się ze stacją z obu stron, ciapągi spokojnie mogą cofać.
RadoX _: Jeest odcineczek! <3
Piotrek aka Pan Nieba i Ziemi: Bungo da sie puscic tory przez droge, wystarczy polaczyc je tylko do drogi i stworzy sie przejazd kolejowy, i zaczac dalej budowac tory od przejazdu ;)
Bartek Miszczyk: Więcej Tomek! ;)
Plener PL: w takim momencie uciąc film.... Bungo daj więcej, seria wspaniała. Super opowiadasz :)
Keksiu: powiem wam, ze chcialem tez sobie pograc w to budowanie miasta, i kupilem simcity bo city skylines bylo duzo drozsze i terazzaluje, miasto a wlasciwie miejsce pod budowe w simcity jest ograniczone i strasznie male naprawde ciezko cos tam zbudowac troche mnie to zniecheca do gry :/ zaluje ze nie wzialem tej gry.
IVAN: to juz bardziej jest rollercoaster xd
Wizment: Serio? Odcinek nie dokonczony ;c
NikolasReplay: z tym dniem i noca to słabo bo co chwila ciemny ekran
Kacper Kacper: Zrób elektrownie wodną . Wtedy twoje miasto będzie bardziej ekologiczne.
Petrus Ratajczyk: czemu nie zwracasz uwagi na te wszystkie komunikaty o zalegających zwłokach, braku prądu, wody, zapotrzebowaniu na przemysł? super, że tory, ale to irytujące.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=V4xfxtI07V0