Nowy Render DayZ, H1Z1 f2p? Layers of Fear Bungolog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HU16UoBAHOgNajlepsze komentarze:

Ridozuk... Juz jest H1Z1 f2p XD w koncu xD
TheKori... bungo kiedy hurtworld
Pawe? K... bungo co z wotem?
Cool Li... Nie oglądałem cię od bardzo dawna od czasów the walking dead i właśnie przypomniałem sobie o tobie włączam odcinek a tam ty rudy xD zaskoczyles mnie strasznie :p
Ciarny ... Zobaczyłem miniaturke z fabryki 311 z bf4 i miałem nadzieje, że coś powiesz o tej grze ale się zawiodłem :c
Umys?ow... Fajnie wszystko pięknie tylko niech system spawnu przedmiotów w DayZ poprawią bo na Balocie czy w Pawłowie bo ino tam guzik znajdziesz.... DRAMAT!
Eglorix... Kiedy nagras Rimworld.
Friday ... Zapomniałeś wspomnieć o aktualizacji ARMY 3:P W której to zmienił się po wielu latach wojen jeden z najważniejszych aspektów gry. Mówię tu oczywiście o dźwiękach wybuchów i strzelaniu słyszanych z odległości, co daje nam możliwość "wyspotowania" gracza z daleka. :P Brawo jeszcze tylko czekamy na aktualizacje poprawiająca "hitpointy" bo jedno mnie drażni, kiedy wróg otrzymuje kulke to wygina sie jak banan. Mam nadzieje ze doczekam tego.
Sunsho... Pytanie nieco spoza tematu. Jakiego modelu pchełek używasz obecnie?
ThePawl... Wytłumaczy mi ktoś fenomen optymalizacji DayZ? Kupiłem sobie ostatnio nowy komputer, przeszedłem z intel quadcore i amd radeon 6670hd na i7 4790k i gtx 980 ti. Na średnich/wysokich ustawieniach przy rozdzielczości 1080p i wirtualnej <88% mam 20-40 fps w mieście. Ludzie osiągali lepszą wydajność na gorszych zestawach chociażby moskitgp albo wonziu. Czym to może być spowodowane?
Janek... Bungo... Przecież to z miniaturki to Fabryka 311 z Battlefield 4 :D
Ignacy ... hej bungo jeśli nie grasz w world of tanks to czy podał bys email i hasło do wota
HateYou... Jak szukasz serwera exile to mcparadise.pl
Matiss3... Bungo chyba jak gadałeś o h1z1 to gadałeś king of the hill" co jest trybem w armie" a to jest king of the kil ;D
Slawek ... bungo nagraj snajper ghost warrior 2
Sebta... Ej Bungo kiedy Project Zomboid?
Sebta... Bungo ty rudy jesteś!
Ksenon... Hej bungo nagrał byś może serię z The Legend of Grimmmrock 2? 1 część się genialnie oglądało (szkoda że kontynuacji nie ma) i myślę że fajnie by się oglądało część 2.
Dawid K... może w końcu lepsze fpsy na słabszym sprzęcie w dayz ? :')
Bungo może dolączysz do ekipy Jaroka?
Otoven ... będzie XCOM na yt?