TRWAŁY ROZŚWIETLAJĄCY PODKŁAD DO CERY MIESZANEJ ? CZY TO...

↓↓↓↓↓Więcej Informacji poniżej ↓↓↓↓↓ podkład kupiłam tutaj ,widzę ze cena poszła do gory Podkład przez cały dzień czytaj 10 godzin wyglądał super. Nie wiem czy to zasługa braku bazy pod makijaż, czy też nie ale fakt jest taki że póki co polubiłam się z nim. Na bieżąco będę Was informować :) ====================================================== Jeśli Ci się podobało nie zapomnij o kciuku w górę Zerknij na mój FB Obserwuj mnie na INSTA Współpraca For business and sponsorship opportunities please contact Jeśli chcesz Mi wysłać kartkę/ list zapraszam priv :) Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2. Zgodnie z Art. 190a. ustawy o stalkingu i nękaniu Dz.U.2017.0.2204 t.j. Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.TRWAŁY ROZŚWIETLAJĄCY PODKŁAD MIESZANEJ MOŻLIWE MaxFactor Radiant


Najlepsze komentarze:

Jagoda ... Nie wiem jak ten podkład... Ale usta boskie !! ?
Kinia K... Nie kuś ???
patsy69... Kasiu, masz piękny odcień cery. Jakiego samoopalacza używasz?
Cyganec... Witam Cię kochana miałam go kupić zastanawiałam się no ale kochana przekonałas mnie i sobie kupię. ?❤️
Czarna ... Ciekawe jak by się zachowywał na cerze z rozszerzonymi porami oraz drobnymi niedoskonałościami?
Elzbiet... Jakiego samoopalacza używasz do twarzy ?
Ada Pop... Mnie też Karolina zachęciła do kupna. Jestem bardzo zadowolona. Przy mojej tłustej i dojrzałej cerze wygląda mega naturalnie.
Izabela... Kurde to już trzeci podkład, który chyba kupię w tym roku z Twojego polecenia ?
Patkaa ... ❤?
magda... Ładnie Ci Kasiu w tych włosach , długośći i kolorze. Sama zaczęłam zapuszczać włosy z tym ,że zanim osiągnę taka długość to mnie w trakcie tego zapuszczania chyba trafi.??
Andzeli... A moglam kupic ten zamiast tego 3w1 bo szalu nie robi
magda... ?
Ania b... Mam ten podkład u mnie szału nie ma niestety
Andzeli... Bardzo lubie cie oglądać wszystko na 6?jakiego urzwarz samopalacza? I jak go stosujesz zeby nie bylo plam?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwKmx3n8DHyTlXNVOOo-Hdg