Dwie Nagie Kobiety! Firewatch #1


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=T2p8AzXS0GQNajlepsze komentarze:

MiksusW... Muhahahaha!!! "Mam słabą orientację w terenie" tjaaa.... orientację w terenie masz opanowaną do poziomu zobaczenia, czy jesteś na ulicy, czy na ziemi a z umiejętności przetrwania to się ogranicza do zaskakującej metody poszukiwania wody, a mianowicie, sprawdzenia czy ma się mokre stopy....
Taka prawda :D pozdrawiam!!!
mura mo... Nagrywaj ;D
Adikad... "Gadam do mikrofonu podczas grania w Firewatch."
Czyli ty nie mówisz do nas (widzów) tylko do mikrofonu :D
Bboy Em... Będzie może na strumyku layers of fear? Gra trzyma klimat i fabuła tez jest dość ciekawa. Może Ci sie spodobać :D
BoniacZ... Super gra, nagrywaj :d
Anna Fi... Wyluzować się? Hesus, pod koniec wątku tajemnicy byłam tak nakręcona, że gryzłam paznokcie w trakcie oglądania x)
MURAWUS... Dawaj więcej Bungo Firewatch'a ;D
Bartek ... Ten klimat jest tutaj taki... Taki... Że gdy zacząłeś chwilę biec to poruszone zostało moje poczucie estetyki. Dla mnie w tej grze nie musiałoby dziać się nic więcej, jakieś krótkie zadania okraszone wspaniałymi dialogami i jest świetnie. Bardzo mi się podoba, grałbym samemu lecz cena 20€ mnie skutecznie odstrasza.
1701Ear... jaki tytuł, istny clickbait! ;) A co do gry to nie grałem, ale widziałem fragmenty na twoim strumyku plus fragmenty zagrajmy innych ludzi i wygląda ciekawie, a przynajmniej wujątkowo.
Anna Ka... Więcej! Więcej! Nowa gra na kanale (i nie arma xD) Trampusiek zadowolony. A na prawdę ta gra wygląda przyjemnie :) Nagrywaj dalej, prosimy.
Nomad... Widziałem już u Kaftanna, ale czemu nie obejrzeć drugi raz :D
SzatanV... Wyrażam chęć D:
R4DZIO... Dawaj następne odcinki ;-)
Damian ... bardzo masz fajne odcinki tylko że nie może zagrać w Minecrafta na szkatułkę A Wy to mówicie przez mikrofon atomu dużo muszę pisać Jakby co to ja nic nie pobrać ze mną w Minecrafta Jestem Polakiem mam na imię Kuba mój napis Kuba emka może cię jeszcze ze mną pograć i zaprosić mnie do grupy jak chcecie to mogę nawet
Goro... Niby ok, gra się ładnie prezentuje, jest z pomysłem, ale po 10-15 minutach zaczęło mnie irytować to że do każdej nawet najmniejszej pierdoły od razu jest wysyłany raport do Delilah. "znalazłem schowek, znalazłem linę, wziąłem linę, dotarłem do urwiska, jak mam zejść, znalazłem puszkę po piwie, znalazłem ognisko, dogasiłem ognisko..." i tak co chwila.
Fanalis... Ta interakcja Henry & Kobieta trochę mi przypomina Simona i Cath.. Ech, brakuje mi Somy;(
Marcel ... kiedy część 2
alan ro... Coraz gorzej z toba, Bungo, skoro cos takiego ci sie podoba...
Damian ... Kiedy następny odcinek?
Agniesz... Zdecydowanie musze ją mieć!!! :D Jak sie fajnie składa że mam w tym tygodniu urodzinki XD hehehe :D