Książki Miesiąca Kwiecień Love, Rosie, Czerwona królowa - LJayPL


Książki miesiąca Kwiecień: \"Love, Rosie\" Cecelia Ahern \"Czerwona królowa\" Victoria Aveyard ►Jeśli filmik Ci się podoba możesz dać łapkę w górę ! ;) ►Fejs ►Instagram
Najlepsze komentarze do filmu "Książki Miesiąca Kwiecień Love, Rosie, Czerwona królowa":

ADVA: Czytałam Czerwoną Królową. Czekam aż nabędę kolejny tom :)
Katie61898: Polecam Hopeless - Colleen Hoover, moja ulubiona :)
Pixy DixTv: Zapomniałam też polecić krótkiej serii "Ogień i woda" (druga część to "Kamień i sól") Ta z kolei opowiada o dziewczynie, która bierze udział w piekielnym wyścigu, w którym nagrodą jest lek na wszystkie choroby. Bierze ona w nim udział, ponieważ jej brat jest chory. Każdy z uczestników posiada pandorę, czyli zwierze, posiadające jakieś umiejętności, które pomaga swojemu uczestnikowi. Co do zakończenia, to również, tak jak w Czerwonej Królowej, sądzę, że powinna być trzecia część, ale nie wiem czy się pojawi.
Pixy DixTv: I jeszcze jedna xD (przepraszam, że piszę trzy komentarze, ale ciągle sobie przypominam o innych książkach). Jak już tutaj ktoś pisał, to polecam też "Dotyk Julii" (druga, to "Sekret Julii", trzecia, to "Dar Julii" + Julia trzy tajemnice) Mnie osobiście chyba najbardziej podobała się druga część, na drugim miejscu mam trzecią, a na trzecim pierwszą xD. W każdym razie, ta książka opowiada o dziewczynie, której dotyk zabija. Później okazuje się, że nie jest jedyna, a jej wróg, nie jest taki najgorszy. Oczywiście pojawia się wątek miłosny.
Aleksandra Szyma?czyk: to ja polecę webshows XDD
Sugar: Mam pytanie może ktoś wie ile jest części " czerwona królowa " albo ile będzie? Bo przeczytałam w internecie że są trzy ale nwm jaki jest tytuł tej trzeciej jeśli jest.
Ma?gorzata Langa: super filmik
Sonea Zuza: Polecam ci serię ,,Michael Vey'' pierwsza część to ,,Więzień celi 25'' a druga ,,Bunt''. Świetne!! :D mamy chyba ten sam gust więc powinny ci się spodobać :P
MASEIL: Polecam Ci serię "Szeptem" kocham to <3 cudowna
Marta marta: Przeczytałam dzięki Tobie ,,Czerwona królowa '' i jest genialna . Aktualnie czytam druga część ,, Szklany miecz '' i juz nie mogę się doczekać kolejnych części . ?
Ola Switalska: Bardzo polecam ,,Klątwa tygrysa". Seria ma 4 części i wszystkie są na prawdę mega :)
Ciurak Naruciaka: W te wakacje na urodziny dostałam "Love, Rosie", jeszcze jej nie przeczytałam i się tak zastanawiałam czy jest spoko, więc dzięki za info, że jest w porządku :))
Aleks Kubacki: Ale jaja ja jestem aleks
Michael Kubaziak: Hejka jesteś bardzo interesująca czekam na jakiś odpis pozdrawiam i oby więcej yyyyyy masz piękny głos
Cichy*_*: love rosie! film polecammm xd a ty wiki podobno ogladasz sporo filmow, polecisz coooo??✌✌?? Podziekowac?
miklusz miklusz: yyyy nie obrazimy sie 10 miesięcy bez filmiku nieeee co no nie wgl [NAGRYWAĆ WIKI !!]
I love Leo Valdez & Solangelo: Też czytałam Czerwoną Królową
Adrianna Rusak: Hej :) Polecam Ci Ceceli Ahern "Skaza" (tom1) i "Doskonała" (tom2)
Autorka "love, Rosie" , a tematyka podobna do "Czerwonej Królowej", czyli podziały społeczeństwa, przekręty itp. tyle, że nic nadprzyrodzonego :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zNE1yiewplI